Chtela jsem vyzkouset bazi ktera zvysi odolnost make upu a zakryje pory, coz celkem splnuje. Ale cekala jsem trosku vice od toho to produktu. Ale jako prvni dojem na me udelal celkem dobry. Jen po naneseni je lepsi pouzit make up od Dermacolu jinak u jinych znacek je problem se vstrebanim a po naneseni nevypada nejlepe.
Z báze jsem měla zprvu smíšené pocity, po delším používání jsem si ji ale velmi oblíbila. Jedná se o bílou krémovou bázi, která se na obličeji velmi dobře roztírá. Zmatnění, které slibuje, nepozoruji. Ale používám make-upy, které vydrží po zafixování pudrem matné samy o sobě. Spíš chválím to, jak báze hezky vyhladí pleť a vyplní póry. Bohužel pozoruji, že se mi více zanáší póry, což je škoda, protože jinak bázi chválím. Poslouží dobře také jako báze pod oční stíny.
Dermacol Matt Control Make-up Base je kvalitní podkladová báze za velmi příznivou cenu. Jen asi nezmatňuje tak ja je od ní očekáváno, sama nevidím velký rozdíl mezi verzí Satin a Matt Control. V každém případě je velice příjemná na pleť - je po ní krásně heboučká a vyhladí ji. Nedám na ni dopustit a používám jí každý den pod make-up.
Tuto bázi jsem si velmi oblíbila. Několik let jsem používala od Dermacolu Satin base a pak jsem ze zvědavosti zkusila tuto. A můžu říct, že ji mám mnohem radši. Konzistence je trochu hutnější, což je příjemná změna, než na sebe pořád patlat ty silikonový... Tak je to spíš jako takový hutnější krém. Proto mám taky pocit, že mám po rozetření této báze daleko jemnější pleť. Krásně vyhladí póry a jemné vrásky, takže pleť vypadá fakt krásně. Před nanesením make-upu pak ještě asi 3 minutky čekám, nakonec zafixuju make-upem a výsledek je naprosto dokonalý! Jen to zmatnění není takové, jaké bysme asi očekávaly... Ale zase můžu říct, že mi s ní make-up vydrží o trochu déle než u klasické satin base (asi tak o hodinku :) Ale i to za to stojí. Takže určitě můžu doporučit. A cena je také přijatelná, na to, že má 20 ml. Jen mi trochu vadí obal. Spíš bych brala nějakou pumpičku :)
V zásobě mám tuhle bázi skoro pořát, hezky prodlouží "trvanlivost" makeupu na obličeji, krásně zmatní pleť, ikdyž já nemám mastnou pleť, spíš sušší, normální. Zjemňuje, makeup se po její aplikaci perfektně nanáší. Pro mě zatím nejlepší báze z těch drogérkových. Určitě si jí koupím znovu, až mi dojde, bez ní ani ránu :)