Dermacol transparentní fixační pudr recenze a zkušenosti

Pudry sypké Dermacol transparentní fixační pudr
Pudry sypké Dermacol transparentní fixační pudr - obrázek 1
Pudry sypké Dermacol transparentní fixační pudr - obrázek 2
Pudry sypké Dermacol transparentní fixační pudr - obrázek 3
Dermacol (182)
4.2 z 5 5 4.2 52
Celkem 52 recenzí


5 hvězd
80%
4 hvězdy
20%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
66 %

Recenze produktu
Dermacol transparentní fixační pudr

Další recenze od 14.7.2012 18:57:43

Tento pudr používám již roky a nedám na něj dopustit. Po nanesení vypadá velice přirozeně, zmatňuje a vydží celý den. Používám nejsvětlejší odstín, který se dá použít i když jsem v létě opálená. Jediné co mi vadí je nepříliš praktické balení - štětec rovnou vyhazuji a ke konci spotřeby pudr z krabičky doslova doluji.

  • vydrží celý den
  • matuje
  • neucpává póry
  • vypadá velice přirozeně
  • nepraktický štětec
  • malé otvory v krabičce


věk
35-44

pleť
smíšená
světlý odstín
žlutý podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 15.9.2012 20:59:08

Toto je zatím nejlepší pudr, který jsem vyzkoušela, mám už x-té balení a pořád si ho chci kupovat dál. Odstín light pěkně sedí mé světlé pleti. Pleť mám mastnější a po použití tohoto pudru mi matný efekt vydrží mnohem dýl, než u jiných pudrů. Pudr nanáším štětcem od elfu, přiložený štěteček využívám k nanesení kompaktního pudru, který nosím v kabelce. Sypký pudr nerada přenáším, protože práší všude okolo...to je jeho nevýhoda. Balení nemám ráda, stará verze byla lepší.

  • výdrž zmatnění
  • odstín
  • obal je nepraktický


věk
25-34

pleť
smíšená
střední odstín
žlutý podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 16.7.2012 03:46:22

S tímto pudrem jsem moc spokojená. Vypadá hrozně přirozeně a krásně splyne s pletí. Nezvýrazňuje šupinky a pleť působí hladce. Navíc udrží pleť dlouho matnou. Možná škoda že se nedá přenášet,protože se vysypává. Koupila jsem ho ve slevě,ale jeho cena mi přijde docela vysoká. (Jsem studentka,takže si nemůžu dovolit jen tak něco). Ale chci si ho koupit zase.

  • Pleť je hebká
  • Nezvýrazňuje šupinky
  • Zanechává pleť dlouho matnou
  • Univerzální odstíny
  • Velmi přirozený
  • Špatný na přenášení
  • Vyšší cena


věk
35-44

pleť
smíšená
světlý odstín
žlutý podtón

dehydratace
nízká

Další recenze od 26.3.2012 22:02:01

Pudr je moc příjemný a tvoří jemný film na pleti, který zabraňuje lesknutí. Prášek je jemně mletý a ve 2 barvách pro světlou a tmavší pleť, takže se zaručeně stane neviditelným. Pleť je matná celý den a není potřebná žádná korekce.

  • jemně mletý pudr
  • matná pleť po celý den
  • splyne s pletí
  • nic


věk
35-44

pleť
smíšená
střední odstín
olivový podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 29.3.2012 14:26:53

Dobře zafixuje, dobře zmatní, neucpává póry. Drahý mi nepřijde - vydrží celý den a balení vydrží také dlouho. Mně vyhovuje, nepotřebuji hledat náhradu. A mám ráda Dermacol, protože to je česká značka.

  • splňuje účel - dobře zmatní, zafixuje
  • nevím


 
strana 9 z 11
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Inglot Loose powder

5 100% 5 recenzí

Podobně hodnocené

Alverde minerální pudr

4.3 83% 16 recenzí

Hůře hodnocené