DKNY Be Delicious EdP recenze a zkušenosti

Parfémy pro ženy DKNY Be Delicious EdP
Parfémy pro ženy DKNY Be Delicious EdP - obrázek 1
Parfémy pro ženy DKNY Be Delicious EdP - obrázek 2
Parfémy pro ženy DKNY Be Delicious EdP - obrázek 3
DKNY (5)
3.9 z 5 5 3.9 31
Celkem 31 recenzí


5 hvězd
0%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
100%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
39 %

Recenze produktu
DKNY Be Delicious EdP

věk
45-54

Další recenze od 24.3.2014 21:55:20

Tahle vůně mi vůbec nesedla. Ač jsem ji dostala zdarma na akci pro zákazníky v dárkovém balení ještě společně s tělovým mlékem, tak jsem si ji ani nenechala a po jedné aplikaci poslala dál. Přišla mi hrozně obyčejná, ničím nevýrazná. Zkrátka taková nijaká. Myslela jsem, že bude vonět úžasně, když je tak davově oblíbená. Možná i proto bylo zklamání z ní o to větší. Rozhodně ji tedy nedoporučuji kupovat naslepo bez vyzkoušení jen proto, že je hodně oblíbená drtivou většinou žen. Každému nemusí sednout. Tak jako třeba mě. :-) Hodnotím jako slabší průměr i díky tomu, že po chvilce jsem ji na sobě už vůbec necítila.

  • hezký flakon ve tvaru jablíčka
  • nezajímavá vůně
  • vyšší cena


věk
35-44

Další recenze od 24.4.2013 10:19:44

U téhle vůně mne dost překvapilo, že se jedná o parfém, vzhledem k tomu, jak slabou výdrž má, nedovedu si představit, kolik by vydržela toaletka. Vůně je moc příjemná nevtíravá ovocno-okurková a v pozadí s trochou lučního kvítí - ideální svěženka na jaro. Bohužel její slabá výdrž, a tudíž nutně vysoká spotřeba, spolu s přepálenou cenou a téměř davovou oblíbeností, ji u mne řadí mezi jasné ne.

  • krásná příjemná vůně
  • poměr cena/výkon
  • davová záležitost
  • slabší výdrž
  • pro přenáčení nepraktické víčko


věk
25-34

Další recenze od 20.4.2013 00:34:20

Asi nejlepší zástupce ze všech DKNY :) Vůně je krásně svěží, lehká a vhodná především na léto. Cítím z ní jablka, okurku a celkově je taková nasládlá. Výdrž mi přijde stejná jako u všech jejích kolegyň - průměrná. Za tu cenu bych očekávala možná něco lepšího, někdo může mít pocit příliš obyčejné vůně. Flakónek je na pohled krásný, ale není vůbec praktický. Do kabelky je moc velký a těžký a vůně se z něj špatně nanáší, takže obal vynikne možná tak na poličce. Vůně není rozhodně špatná, mám však jiné favority.

  • letní ovocná vůně
  • výdrž
  • cena za kvalitu
  • nepraktický flakónek


věk
35-44

Další recenze od 24.1.2013 09:51:37

Tato vůně není zrovna můj šálek kávy. Při prvním setkání s ní jsem nebyla vůbec nadšená. Podle recenzí a její oblíbenosti na různých stránkách jsem čekala nějaký zázrak, ale ten se nekonal. Když to vyjádřím svými slovy: "voní" jako nějaký jablečný alkohol. Já na ní nic svěžího nevidím a rozhodně to pro mě není taková ta vůně, kterou si nastříkáte na ruku a musíte k ní každou chvilku přivonět. Ale každému může vyhovovat něco jiného, je pravda, že já jsem spíše na sladší ovocné vůně. Další nevýhodu shledávám ve flakónu. Větší balení se špatně drží a kdo má delší nehty, bude mít problém se zmáčknutím tlačítka, které se ještě navíc zasekává. Navíc je to tuctovka, což by mi ani tak nevadilo, kdyby mě nadchla.

  • za mě žádná
  • alkoholová "vůně"
  • flakón
  • tuctovka


věk
35-44

Další recenze od 10.8.2012 07:35:26

Nemůžu si pomoct, ale připadá mi skoro stejná, jako ty ovocné tělové spreje typu Avon apod. Navíc mi nepřipadá ničím zvláštní, ne, že by byla nepříjemná, ale ničím nevyniká, navíc je velmi dobře rozeznatelná a když jdu do fitka, tak v šatnách je cítit skoro vždy, už je mi to dost nepříjemné :D

  • svěží
  • hezký obal
  • cena
  • tuctová vůně


 
strana 2 z 6
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Chanel Coco EdP

5 100% 9 recenzí

Podobně hodnocené

Avon Femme EdP

3.8 71% 6 recenzí

Hůře hodnocené