Výborný univerzální hydratační krém. Já ho používám na pleť a nemohu si ho vynachválit. Skvěle hydratuje, nemastí, udržuje pleť jemnou a vláčnou. Klasika nadevše! Vyhovuje mi i příjemná vůně a snadná aplikace, je lehký a dobře se roztírá. Za mě DOPORUČUJI.
Tak toto je krém, který si kupuju už docela dlouho a velmi ráda se k němu vracím a to především z důvodu, že mi vyhovuje. Používám ho na pleť. Není mastný, je spíše hutnější a velmi dobře se roztírá a taky vsakuje. Pleť je po použití vláčnější a hebší.
Za mě úplně skvělý krém. Používala jsem ho na celé tělo, místo tělového mléka. Má tužší konzistenci, ale krásně se roztíral. Pěkně voní, taková příjemná nevtíravá vůně. Pokožka je pak hezky hydratovaná a hebká. Rychle se vsákne a nedělá mastný film.
Zvazovala som si ci kupim od Nivei alebo Dove.Nakoniec som si kupila tento krem a neolutovala som :) Dobra cena,pekna jemna vona, husta konzistencia.V recenziach predomnou som videla ze sa pomali vsiakne , hej dlhsie to trva ale mne osobne to nejak extra nevadi :) Plet mi hydratuje a pouzivam ho aj na ruky :) Plet sa mi po nom nemasti takze pre mna je akurat a kupim si znova :)
Perfektní pleťový hydratační krém. Má příjemnou a lehkou vůni. Snadno se roztírá a rychle se vstřebává. Je lehký. Nedráždí oči. Není tolik mastný, jako klasická modrá Nivea, což mi vyhovuje. Dá se použít i místo krému na ruce. Je všestranný. Vyzkoušela jsem ho i v limitkách v růžové a červené barvě. Tento klasický mi ale vyhovuje nejvíce. Používám ho už roky a i nadále mu zůstanu věrná.