Essence All About Matt! Fixing Compact Powder recenze a zkušenosti

Pudry tuhé Essence All About Matt! Fixing Compact Powder
Pudry tuhé Essence All About Matt! Fixing Compact Powder - obrázek 1
Pudry tuhé Essence All About Matt! Fixing Compact Powder - obrázek 2
Essence (213)
3.5 z 5 5 3.5 20
Celkem 20 recenzí


5 hvězd
20%
4 hvězdy
80%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
60 %

Recenze produktu
Essence All About Matt! Fixing Compact Powder

věk
35-44

pleť
smíšená
světlý odstín
olivový podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 3.11.2015 10:35:35

Na jemné zafixování make-upu je ideální.Mám na tváři jemné chloupky tzv. broskvičku a velice dlouho mi trvalo,než jsem našla jemně namletý lehký pudr,který by mi je nezvýrazňoval.Až jsem narazila na tento.Je krásně jemně namletý,příjemně se nanáší.Celý den na pleti rozhodně nevydrží,ale mezi transparentními pudry je tento můj top

  • jemně namletý
  • cena
  • hezky zafixuje make-up
  • nedělá efekt masky
  • žádné


věk
35-44

pleť
smíšená
alabastrový odstín
žlutý podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 14.11.2015 16:48:09

Můj první transparentní pudr. Nanášela jsem jak normálním štětcem, tak kabuki štětcem a je v tom vidět rozdíl. Tento pudr je spíše na bezproblematickou pleť, nebo jen na lehké zafixování, já jsem se ho snažila nanášet obyčejným štětcem a tak jsem si spíše doslovně sedřela make-up. Jako hodně přirozený look to ale jde. Výhodou je, že prakticky nepráší, nijak není skoro cítit a docela má dobrou výdrž. Jen ten chatrný obal, který už teď vypadá, že se každou chvíli rozpadne :-)

  • Bez Parabenů.
  • Docela dobrá výdrž.
  • Nepráší.
  • Chatrnější obal.


věk
25-34

pleť
suchá
světlý odstín
žlutý podtón

dehydratace
vysoká

Další recenze od 21.3.2015 20:30:36

Pudr nabízí velmi dobrý poměr cena/výkon. Krásně zmatní pleť, fixuje makeup na dlouhé hodiny a téměř není vidět. Píši téměř, protože mi přijde, že nepatrně vybělí pleť a ta je po aplikaci krásně sametová. Je velmi jemně namletý a dle mého je vhodný pro jakýkoliv typ pleti. Nezvýrazňuje póry a ani suchá místa. Velké plus je, že vůbec nijak nevoní. Asi jediným mínusem je balení. Po pádu na zem ze stolu se mi rozbilo zavírání, naštěstí se pudr nevysypal. Nemám ani problém se zalisováním, jak někdo níže zmiňoval. Pudr nanáším labuťenkou na cestách/štětcem doma a bez problému. Určitě pořídím znovu. Vyhovuje mi více než krajkový pudr od Dermacolu, který mi nevoní a nevyhovuje mi odstín, což u tohoto řešit nemusím.

  • cena
  • výsledný efekt
  • bez parfemace
  • balení


věk
25-34

pleť
smíšená
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 7.6.2014 15:25:26

Tento púder som si kúpila len včera a som s ním veľmi spokojná krásne zmatňuje a vyhladí pleť. Nevyhovuje mi gramáž. Síce je jednen z tých lacnejších, ale má len 8g . Keď som vošla do inej drogérie a videla som púder, ktorý mal 20g a bol ešte o niečo lacnejší, ľutovala som.Teraz som sa rozhodla že si ho pôjdem kúpiť a budem mať dva keďže cez leto neplánujem ísť do drogérie. Inak mi veľmi vyhovuje :)

  • Krásne zmatní
  • Vydrží celkom vhodnú dobu
  • Veľmi dobrý pre svetlejšie typy pleti
  • Málo ho je


věk
35-44

pleť
normální
světlý odstín
žlutý podtón

dehydratace
nízká

Další recenze od 13.5.2014 20:34:43

Termín "Transparentní" pudr se ke mě dostal nedávno no a musela jsem ho ihned vyzkoušet. Líbí se mi, že nemusíte vybírat odstín, protože v drogérii je umělé světlo a vše vidím buď moc světlé nebo moc tmavé. Tento pudr je jemně namletý, malinko práší. Všude kromě nosu je opravdu průhledný. Na nos si musím dávat pozor, protože mi udělá lehce bílý film. Co se týče balení, je opravdu křehké, takže opatrně. Velké plus je, že pudr nemá vůni.

  • Bez parfemace
  • Cena
  • Dostupnost
  • Průhledný
  • Lehce práší
  • Obal
  • Dělá mi bílý film na nose


 
strana 3 z 4
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

MAC Blot Pressed Powder

5 100% 5 recenzí

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené