Celkem příjemná rtěnka, vlastním odstín In the Nude a můžu barevně doporučit, je pravda, že je velmi hydratační, takže nevysušuje, nicméně také dlouho nevyrdží a není příliš pigmentovaná, ale to je přesně to, co jsem po této rtěnce chtěla, takže mohu doporučit :) Je to spíše takový rťěnkový balzám, výrazné syté barvy ani matný finish nečekejte :)
Rtěnky nejsou příliš pigmentované, ale na druhou stranu jsou aspoň velmi hydratační. Bohužel na rtech vydrží jen chvíli, což je zásadní nedostatek. Chválím slušný výběr z mnoha odstínů. Balení je obyčejné plastové, nic extra. Za tu cenu ale ani extra obal nečekám :-)
Hydratační rtěnka, která nevyšuje, což je u mě velké plus. Nabízí širokou škálu odstínů. Přirovnala bych jí spíše k balzámu nebo lesku, barvy nejsou moc syté a zanechávají jemný lesklý film. Bohužel skoro vůbec nevydrží. Uvítala bych kvalitnější obal, ale tak co bych chtěla za tu cenu.
Velice příjemná rtěnka za skvělou cenu. Velmi dobrá hydratace, krásné odstíny a dobrá cena. Vyrovnají se i dražším rtěnkám. Nelíbí se mi balení, v kabelce často dochází k samovolnému vysunutí. Mám několik odstínu a rozhodně přikoupím. Všem doporučuj
Poměrně velký výběr odstínů rtěnek. Přijdou mi ale málo pigmentované, spíše jako balzámy. Z této řady mám rtěnky dvě a téměř je nepoužívám. Ale nevysušují, a pokud chcete méně výraznou barvu a příjemnou cenu, tak je to docela dobrá volba. Balení je zvláštní, moc nedrží, a v kabelce, pokud není v kosmetické taštičce, tak se může otevřít.