Essence rtěnka recenze a zkušenosti

Rtěnky Essence rtěnka
Rtěnky Essence rtěnka - obrázek 1
Rtěnky Essence rtěnka - obrázek 2
Rtěnky Essence rtěnka - obrázek 3
Essence (213)
3.9 z 5 5 3.9 67
Celkem 67 recenzí


5 hvězd
40%
4 hvězdy
40%
3 hvězdy
20%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
84 %

Recenze produktu
Essence rtěnka

věk
35-44

Poměrně velký výběr odstínů rtěnek. Přijdou mi ale málo pigmentované, spíše jako balzámy. Z této řady mám rtěnky dvě a téměř je nepoužívám. Ale nevysušují, a pokud chcete méně výraznou barvu a příjemnou cenu, tak je to docela dobrá volba. Balení je zvláštní, moc nedrží, a v kabelce, pokud není v kosmetické taštičce, tak se může otevřít.

  • hodně odstínů
  • málo pigmentované


Další recenze od 2.10.2015 13:19:14

Asi každá žena, ktorá používa make-up hľadá ten svoj "nude" rúž, ktorý jej dokonale sekne - ja som svoj našla (pre mňa prekvapivo) u essence (skvelý, čo sa drogerky týka je aj JLo´s nude - color riche od Lorealu) - vlastním niekoľko odtieňov z kolekcie, ktoré ma teda nezaujali, ale in the nude je dokonalá žiarivá krásna neutrálna farba, nevyzerá ako korektor na pery, človek nevyzerá ako po infarkte a vôbec pery nevysušuje. Obal je naozaj dosť zlý, čo do estetickej aj praktickej stránky, ale obaly tiež niečo stoja, uznávam,že u rúžu za 2 eurá nemožno čakať vymakaný dizajn .. mohli to trocha viac vychytať aspoň s tou zábranou, aby sa nevysúval ... Tu sa naozaj evidentne neplatí za obal a značku, (ale obsah stojí za to). V krajnom prípade by sa dal vydlabať do nejakého kalíšteka a nanášať štetcom. Takže môj verdikt - in the nude vrelo odporúčam, jedna z mojich najobľúbenejších vecičiek na pery, ostatné za mňa nie - (all about cupkake bol neprirodzene "sladko" ružový, ak niekomu sadne odtieňom, tak môže byť fajn, ďalší obsahoval dosť veľké glitre, čo teda fakt nemusím atd.)

  • krásna farba
  • hydratuje
  • cena
  • obal


věk
25-34

Další recenze od 31.1.2014 17:09:38

Miláček tahle rtěnka :) Vlastním ji v několika odstínech, barvičky jsou nádherné, krásně voní a i dobře chutnají :D Za tu cenu parádní koupě. Tato rtěnka je také hodně hydratační, což mi vyhovuje, jelikož mám často problém se suchými rty. Malá nevýhoda je pro někoho v tom, že rtěnka nevydrží na rtech moc dlouho, ale pro mě to problém není.

  • cena
  • odstíny
  • vůně
  • výdrž


věk
25-34

Další recenze od 20.1.2014 22:18:16

Výborná rtěnka od Essence, která vůbec nevysušuje rty - přijde mi na bázi balzámu. Já mám odstín 53 All about cupcake a je výborná! S barvou jsem moc spokojená, není tolik pigmentovaná a hodí se na běžné nošení. Celkově barvy rtěnek jsou krásné a určitě si ještě nějakou koupím. Akorát její výdrž není úplně nejdelší. Balení nemá moc kvalitní. Ale v porovnání s cenou za mě určitě ano!

  • cena
  • nevysušuje
  • krásné přirozené barvy
  • dostupnost
  • balení
  • pro někoho nedostatečná pigmentace
  • nevydrží moc dlouho


věk
35-44

Další recenze od 21.11.2013 11:07:57

Docela příjemné rtěnky za super cenu. Jsou docela hydratační a méně pigmentované, což mám ale já mnohem raději, než plně krycí, rtům dodají spíše barevný nádech. Na výběr je docela velké množství odstínů, určitě si vybere každý. Balení je obyčejné a není kdoví jak kvalitní, ale za tu cenu mi to nevadí. Tohle určitě patří k těm lepším výrobkům od Essence.

  • hydratační
  • cena
  • dostatek odstínů
  • konzistence
  • ne příliš kvalitní balení
  • slabší pigmentace


 
strana 4 z 13
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené