Eucerin Dermato Clean čisticí micelární voda 3v1 recenze a zkušenosti

čištění pleti Eucerin Dermato Clean čisticí micelární voda 3v1
čištění pleti Eucerin Dermato Clean čisticí micelární voda 3v1 - obrázek 1
Eucerin (25)
4.4 z 5 5 4.4 16
Celkem 16 recenzí


5 hvězd
100%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
88 %

Recenze produktu
Eucerin Dermato Clean čisticí micelární voda 3v1

věk
35-44

pleť
suchá
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
střední

Tak tohle je nejlepší micelárka jakou jsem kdy měla a to i ve srovnání s růžovou Bioderma. Tato je neparfemovaná, dokonale odlíčí úplně veškerý make up nebo nečistoty. Kupovala jsem si ji dříve, když jsem měla problémy s atopickým ekzémem a neměla jsem na ni alergickou rekaci, což je pro mě prioritní. Navíc mám po ní pleť jasnou, jemnou a takovou hebčejší. Teď nedávno jsem ji navíc objevila jako přílohu v jednom časopise, proto jsem se k ní opět vrátila a neprohloupila jsem. Doporučuji vřele!

  • dokonale odlíčí
  • není parfemovaná
  • bez aletgické reakce
  • mám po ní krásnou pleť
  • cena


věk
25-34

pleť
smíšená
střední odstín
žlutý podtón

dehydratace
střední

Po přečtení recenzí na omlazení jsem tuto micerální vodu zakoupila v akci na zkoušku a musím říct, že je opravdu úžasná. Vyrovná se micerální vodě Bioderma (používám růžovou) a není tam žádný rozdíl. Obě jsou perfektní. Používám hlavně ráno k vyčištění pleti, nemám pak umaštěnou pleť a krásně nanesu základ s makeupem k dennímu líčení, který mi vydrží déle, pokud tuto vodu použiji. Určitě zakoupím znovu.

  • perfektně vyčistí
  • srovnatelná s Biodermou
  • vydrží mi déle líčení po vyčištění touto vodičkou
  • nic negativního jsme nenašla


věk
25-34

pleť
smíšená
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 10.1.2017 08:47:28

Narazila jsem na ni v časopise jako vzoreček a od té doby kupuju velké balení v lékarně. Je pravda, že makeup neodlíčí na první dobou a je třeba víc fází, ale je to záruka odličovací vody bez parabenů, alkoholu a všech věcí, které narušují pleť. Není parfemovaná, nelepí, nepálí, NEVYSUŠUJE. Takže za mě rozhodně ano - mám smíšenou pleť, hodně citlivou a micelárky z drogerie většinou dlouhodobě nesnesu - je trochu zvláštní, že ty vás většinou odlíčí okamžite - proč asi? jsou naprané vším možným a vaše pleť je pak úplně vysušená a zdevastovaná. Proto se vyplatí na odlíčení nechvávat a sáhnout po této vodě :)

  • dermatologická záruka
  • bez parabenů a alkoholu
  • neparmemovaná a nevysušuje
  • cena :)


věk
25-34

pleť
smíšená
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
nízká

Další recenze od 10.1.2017 10:59:00

Dostala jsem tuto micelárku v mini verzi k nákupu nějakého časopisu a moc jsem od ní nečekala, ale velice mile mně překvapila. Je to jedna z nejlepších odličovacích vodiček, které jsem kdy zkoušela. Skvěle odlíčí makeup, v očích nepálí, na pleti taky nepálí ani nelepí a dokonce i předchází tvorbě akné, měla jsem s ní hezčí pleť. Určitě si koupím velké balení, to se vyplatí.

  • Skvělá micelárka
  • Nepálí
  • Nelepí
  • Cena odpovídá kvalitě
  • Nic


věk
25-34

pleť
smíšená
světlý odstín
žlutý podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 14.1.2017 12:04:43

Koupila jsem si časopis, kde byla tato micelárka jako dárek. Nevěděla jsem přesně co čekat, protože jsem do té doby micelární vody moc nepoužívala. Ale po prvním použití jsem se ihned zamilovala. Je to nejlepší micelárka, kterou jsem doposud vyzkoušela. Cena je tedy vyšší, ale za svůj výkon mi to nevadí dát. Je k pokožce citlivá a jemná. Cítím jak mi tvář hydratuje a přitom nemastí. Ráda koupím znovu :)

  • hydratace
  • nedráždí pokožku
  • jemně čistí
  • cena


 
strana 3 z 3
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Cien jemné čisticí mléko

4.5 87% 11 recenzí

Lush Herbalism

4.5 87% 11 recenzí

Hůře hodnocené