Gabriella Salvete Nail Enamel With Hardener recenze a zkušenosti

Laky na nehty Gabriella Salvete Nail Enamel With Hardener
Laky na nehty Gabriella Salvete Nail Enamel With Hardener - obrázek 1
Laky na nehty Gabriella Salvete Nail Enamel With Hardener - obrázek 2
Laky na nehty Gabriella Salvete Nail Enamel With Hardener - obrázek 3
Gabriella Salvete (65)
4.2 z 5 5 4.2 58
Celkem 58 recenzí


5 hvězd
40%
4 hvězdy
60%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
85 %

Recenze produktu
Gabriella Salvete Nail Enamel With Hardener

věk
35-44

nehty
přírodní

Lehce dostupný kvalitní lak, výběr z mnoha odstínů, dobrý poměr kvalita:cena, dostačující množství, pravidelné obnovování odstínů podle aktuálních trendů. Krycí schopnost a konzistence se liší odstín od odstínu, uvítala bych širší štěteček, výdrž průměrná

  • cena
  • dostupnost
  • výběr odstínů
  • zpevňovač
  • úzký štetěček


Další recenze od 20.3.2012 10:05:49

Narozdíl od ostatních laků, u kterých se po chvilce začnou loupat, tak laky od Gabrielly Salvate vydrží opravdu dlouho. Vůbec se neloupou a to jsem s něma dělala běžné domácí práce jako vytírání a umývání nádobí. Mají hezké barvy.

  • cena
  • kvalita
  • dlouhá výdrž
  • žádný jsem nenašla


Další recenze od 14.3.2012 22:15:14

Mají krásný výběr barev, pěkně se lakují a velké plus je ten zpevňovač. Nevím, jestli nějak extra funguje, protože na to používám lak přímo na to dělaný, ale aspoň pro dobrý pocit :) ... Laky jsou vcelku levné, ale určitě nestačí jedna vrstva. Tři jsou akorát.

  • Zpevňovač
  • Výdrž
  • Barvy
  • 1 vrstva je hoodně nevýrazná


věk
35-44

nehty
slabé

Další recenze od 30.9.2012 17:46:28

Tyto laky mám ráda. Dobrý poměr cena/kvalita. Spousta odstínů, kdy v drogerii dobu přemýšlím, který si vzít tentokrát. Mohly by ale schnout rychleji, automaticky na ně už používám vysoušeč laku, čekání mě nebaví. S výdrží jsem taky docela spokojená, většina mnou do teď vyzkoušených laků mi nevydržela bez oprav déle jak 24 hodin, laky GS opravuji až během druhého/třetího dne. Předpokládám tedy, že ostatním vydrží déle, jelikož já mám asi nějaké divné nehty,na kterých laky prostě nedrží.

  • široký výběr odstínů
  • poměrně dobrá výdrž
  • cena
  • delší doba zasychání laku


věk
25-34

nehty
přírodní

Další recenze od 22.7.2012 19:20:11

Naprosto výborný lak! Perfektně kryje (stačí pouze jedna vrstva) a rychle schne, což ušetří spoustu času. Také dlouho vydrží, aniž by se lak odřel. Moc se mi líbí i odstíny, ve kterých se lak prodává. Dříve jsem nakupovala pouze laky od essence ale odteď budu kupovat pouze tento - balení je dvakrát tak větší a za tu cenu se určitě vyplatí.

  • perfektně kryje
  • rychle schne
  • zatím žádné


 
strana 4 z 11
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

PUPA Lasting Color

5 100% 6 recenzí

Zoya Nail polish

5 100% 5 recenzí

Podobně hodnocené

Flormar Nail Enamel

4.2 80% 5 recenzí

Hůře hodnocené