Po šamponu jsem měla bohužel ještě víc vysušené vlasy, než mám obvykle, tím pádem se nesplnilo slibování textu na obalu- zjemnující schopnost pro rychle se vysušující vlasy. Otvírání nevhodné (jde to ztěžka) :( .... Naopak nádherně voní, ovšem vůně se ve vlasech po umytí dlouho nedrží. Doporučuju rychle se mastícím vlasům, v tom případě dobrý šamponek.
Šampon nádherně voní,ale někomu může přijít vůně až moc výrazná.Dobře pění.Mě při mytí přišlo,že mám o polovinu míň vlasů a jakoby nešel vypláchnout.Čekala jsem uhlazené vlasy ale spíš byly rozlítaný.Otvírat jde špatně,ve sprše mi vyklouzával.Nejhorší bylo ale svědění hlavy po umytí,nejspíš mi nesedí nějaká složka šamponu.Mě osobně nevyhovuje.
Šampon krásně voní, ale mám dlouhé vlasy a tak musím použít i kondicioner nebo masku, abych vlasy po umytí rozčesala, tím pádem vůně není tak intenzivní. :( Řekla bych ale, že vlasy opravdu mírně zjemňuje, nemastí vlasy ani je nevysušuje. Obal šamponu je hezký, ale musím souhlasit s ostatními, že řešení otvírání je opravdu nepříjemné, občas si musím pomáhat zuby, abych vůbec šampon dobyla. :D