Mám velmi citlivou pleť, ale zároveň mastnou a suchou a jen některé produkty mi sednou. Chtěla jsem zkusit něco nového protože už léta používám modrý clean&clear. Po této micerální vodě se mi po celém obličeji udělalo akné a pupínky plné vody a tváře jsem měla červené jako kdybych se spálila. Jediná výhoda byla že to dobře odlíčilo řasenku.
Kúpila som si ju strašne dávno keď na ňu mnoho blogeriek písalo pozitívne recenzie no bolo to dosť veľké sklamanie. Odlíčiť síce dokáže no treba na to dosť veľké úsilie, necháva lepivý povrch a na mojej veľmi citlivej pleti ostávajú po jej použití červené flaky, to ale u mňa spôsobuje takmer každá pleťová kozmetika. Je dobrá iba na odličovanie očí.
Jako první micerální vodu jsem použila tu od značky Loreal a byla jsem nadšená. Tato Garnierová je jiná. Moc mi nevyhovuje. Sice odlíčí a nedráždí oči, ale na pleti mi zanechává lepkavý povlak a i po zaschnutí se mi špatně roztírá krém. Řešením by bylo si pleť po té ještě umýt vodou. Velké balení je sice výhodné, ale už né tolik praktické. Parfemace je velmi jemná. Znovu si jí už nekoupím.
Vzhledem k tomu, že si micelárkou odličuji i oční makeup tak mě tahle moc nepotěšila. S linkami nebo černější řasenkou si poradí docela obtížně a člověk musí opravdu drhnout a vlhčit jeden tamponek za druhým. Musím říct, že mě nepatrně štípala při prvním použití v očích. Ovšem na pleť hezky vyčistí, nelepí a dá se na ní hned aplikovat další produkty. Tuto micelární vodu si zřejmě již nikdy nekoupím a až bude Bioderma Sensibio v akci, sáhnu zase po ní. Takže verdikt, jako nouzovka dobrá, ale nic z čeho bych byla ohromená. Takovýchto průměrných micelárních vod je v drogerii několik.
Tato micelární voda má totožné složení s micelárkou od L'oreal a jelikož ta mi poměrně vyhovovala a Garnier vychází levněji, zkusila jsem ji. Bohužel nesplnila mé očekávání. Pleť neodlíčila hned napoprvé, problém byl i s normální řasenkou. Mám mastnou problematickou pleť, bylo mi doporučováno nepoužívat přípravky s obsahem alkoholu, ale tato voda i přes jeho absenci s mou pletí vůbec nic neudělala a vše zůstalo při starém. Při používání micelární vody L'oreal jsem měla pocit, že mám pleť lepší. Pozitiva jsou ta, že nevysušuje, nelepí, nepálí v očích a je bez parfemace. Znovu ji již nekoupím.