Garnier micelární voda pro citlivou pleť recenze a zkušenosti

čištění pleti Garnier micelární voda pro citlivou pleť
čištění pleti Garnier micelární voda pro citlivou pleť - obrázek 1
čištění pleti Garnier micelární voda pro citlivou pleť - obrázek 2
Garnier (180)
4.3 z 5 5 4.3 52
Celkem 52 recenzí


5 hvězd
60%
4 hvězdy
40%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
87 %

Recenze produktu
Garnier micelární voda pro citlivou pleť

Další recenze od 10.3.2014 09:50:57

Je to moje první micelárka a jsem spokojená. Chtěla jsem původně vyzkoušet Biodermu, ale nakonec jsem se rozhodla zkusit novinku od Garnieru od kterého si většinou kupuji odličováky. Odličuji pouze pleť a zůstává mi poté hezky hebká. Nezanechává žádný film.

  • dlouho vydrží


věk
25-34

pleť
smíšená
alabastrový odstín
žlutý podtón

dehydratace
vysoká

Další recenze od 23.10.2014 17:21:03

Tato micelárka odličuje sice hezky, ale není tak dobrá jako L'Oréal. Odlíčí dobře, ale spotřebuje se jí více. Je neparfemovaná, což mi trochu leze na mozek, ale to je můj problém, alespoň neobsahuje tolik alergenů. Velkou výhodou pro mě je velké 400 ml balení, které je navíc hezké. Musím říct, že se velmi povedlo a moc se mi líbí. Voda nevysušuje, ale prostě jí spotřebujete o něco víc pro úplné a dobré odlíčení. Určitě koupím znovu, ale i tak budu zkoušet další.

  • Velké a povedené balení
  • Odlíčí dobře
  • Dlouho vydrží
  • Mohla by být ještě o trošku účinnější
  • Plná cena je vzhledem k dobré, ale ne zase skvělé kvalitě trochu přepálená


Z nabídky micelárních vod se mi moc líbí, že Garnier nabízí za slušnou cenu toto větší balení, vydrží opravdu dlouho. Nemůžu porovnat s jinými značkami, ale s touto jsem spokojená, odličuje poctivě (netestovala jsem ji na voděodolný make-up). Na čištění pleti mi úplně nesedí, pokud ji nanesu trochu víc, musím ji ještě smýt vodou, mám nepříjemný lepkavý pocit, ale třeba to je jen subjektivní. Při proniknutí do očí je trochu dráždí. Ale co se týče odličování, už u micelární vody asi zůstanu.

  • velké balení za dobrou cenu
  • skvěle odličuje
  • bez parfemace
  • nehodí se na čištění mastné pleti


věk
35-44

pleť
smíšená
střední odstín
žlutý podtón

dehydratace
nízká

Další recenze od 4.3.2014 20:48:35

Po micelárce od Biodermy jsem do další šla nerada. Na tuhle jsem natrefila v akci, tak jsem se jí rozhodla vyzkoušet. Mile mě překvapila. Nenechává mastnou pleť, nezanechává lepkavý film, nedráždí, dobře čistí. Vyplatí se jí koupit v akci. Velké balení je pro mě velký přínos, můžu tak spokojeně patlat. Na garnier po dlouhé době fajn produkt!!!

  • nedráždí
  • nenechává lesklou pleť
  • čistí
  • velké balení
  • cena
  • jako "magnet" vám bordel na obličeji určitě nevytáhne :-)


věk
45-54

pleť
suchá
alabastrový odstín
olivový podtón

dehydratace
vysoká

Další recenze od 9.3.2014 14:15:00

Já tedy používám micerální vodu od Biodermy ale tuto jsem si jednou zakoupila, když neměli v lékárně Biodermu. A musím říct, že jsem byla maximálně spokojená. Kvalitou bych řekla, že je stejná a je za nižší cenu. Používám ji spíše na dočištění pleti, na odstranění hutného make upu nebo řasenky se nehodí. Vůbec mi nedráždí pleť, tak jako se mi to stává u některých odličujících přípravků. Určitě koupím znovu.

  • kvalitní a za dobrou cenu
  • pro mě žádné


 
strana 9 z 11
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Alverde mycí krém Clear

4.3 84% 24 recenzí

Hůře hodnocené