Jsou tu docela pozitivní ohlasy, ale za sebe musím říct, že mě krém vyloženě zklamal... Na výběr jsou jen 2 odstíny a i když nemám úplně světlou pleť, tak bych světlý potřebovala ještě světlejší. Krém mi přišel příliš hutný, čekala jsem ho více do krémova, toto byl spíše jako silná vrstva make-upu, i když jsem se ho snažila dostatečně rozetřít, pořád mi přišel příliš viditelný, což není věc, o kterou bychom se snažili :) spíše nám jde o to, aby nebylo vidět, že máme make-up. Takže za mě NE.
Chtěla jsem tento krém na léto a přestože má moje pleť spíše sklony k vysoušení, leskla jsem se jako psí kulky:) Pudr nepomohl. Na druhou stranu jsem pak díky tomu nemusela nějaký čas používat hydratační krémy, opravdu mi stačilo aplikovat BB. Ačkoliv jsem si vybrala nejsvětlejší odstín a byla částečně opálená, pořád byl na mě zoufale tmavý.
Vzhledem k tomu, že nepoužívám makeupy, ale tónovací krémy, tak jsem po těchto českých rádoby bíbíčkách sáhla. Tento Garnier ale moc nevyhovoval mé mastné pleti. Po chvíli už jsem se leskla. Docela silně voní, což někomu může vadit, mně se ale tato vůně líbí. Má hutnější konzistenci, která se ale při roztírání změní na příjemnou emulzi. Nezakryje samozřejmě vše, ale docela slušně sjednotí pleť. Bohužel má jen dva odstíny.
Můj první BB krém, který jsem si pořídila. Koupila jsem si odstín light. Pleť krásně sjednotí ale krycí příliš není. Má jemnou texturu a dobře se nanáší. Trochu jsem se bála aby po nanesení nebudil dojem masky, ale to se naštěstí nekonalo a vypadá velmi přirozeně. Odstín mé bledé tváři sedí na jedičku. Nevadí mi proto, že nabízí pouze dva odstíny, protože ten světlejší je pro mě jako dělaný. Jedinou nevýhodu vidím v tom, že se mi po nanesení pleť hodně leskne, zvlášť na nose skoro hází prasátka a tak musím ještě použít pudr. Což u matujícího make-upu, který běžně používám nemusím. Po několika hodinách jsem opět začala házet prasátka a opět musela sáhnout po pudru. Takže příště už si jej zřejmě nekoupím a zůstanu i nadále u matujících make-upů.
BB krém Miracle Skin Perfector BB Cream od Garnier . BB krém ? Ani náhodou. Srovnávat to s pravým BB krémem jako jsou např. Missha,Etude house,skin79,... vůbec nejde . Krytí žádné ,spíše sjednocuje. Světlý odstín do oranžova . Pouze 2 odstíny. Na slunci se roztéká . Hydratace možná trošku ,ale nezpozorovala jsem. Takže pro mě spíše tónovací krém.