absolutně strašný výrobek, vlasy hnusné slepené atěžké, jakoby mastné.vůně neexistující, smrdí a to fakt nechutně, asi podle toho z čeho se vyrábí, nevím.za mě fakt ne.
Tento výrobek mě velmi zklamal. Dala jsem mu šanci několikrát (zoušela jsem ho pužít jako kondicionér i jako hodinový zábal) a výsledek pokaždé stejný - suché, hrubé a nezdravě vypadající vlasy.
Dobře, jsou i horší věci. Ale těch lepších je rozhodně více. Tato maska je jinak než přes internet nesehnatelná (POZOR! nekupujte v kadeřnictví... vnucují ji a cena je tam klidně dvojnásobná). Vlasy extrémně zjemňuje, lámou se mi po ní konečky. Rozhodně to není žádný "wonder"... Koupila jsem si ji 2x (stará i nová verze) a výsledky stejné.
Tudle masku sem koupila na zaklade kladnych tecenzi a bohuzel pro me zklamani, zadna velka hitparada se skutecne nekonala. Vlasy nezehlim,nebarvim,nefenuju a trepi se mi. Maska s kvalitou neudelala vubec ale vubec nic. Ze maska nevoni bych jedte pominula,ale efekt nula. Spis mi po ni vlasy plihly neskutecne.
Pořízeno ještě v dobách, kdy se věřilo, že jde o výtažek z býčích žláz :) Doporučila mi ho kamarádka s dlouhými rovnými vlasy, jaká že je to úžasná věc. Ale jak pro koho. Pro mě naprosto odporný přípravek, který činí z vlasů splihlou slámu. Jedno využití ale nakonec přece jen našel - osvědčil se na vymývání nepovedené barvy (vytvořené kadeřnicí).