Mám barvené vlasy, proto sem koupila:-) A taky na základě recenzí tady. Celkově říkám-je to skvělá maska, ale zas žádný zázrak. Vlasy jsou o chlup lesklejší, zdravější. V porovnání s ostatními nevidím moc rozdíl. Skoro stejně dobrá je maska od Elseve nebo kondicionér Aussie. Vlasy jsem i předtím měla v docela dobré kondici, tak možná proto nevidím žádný extra účinek.
Gestil Wonder jsem si koupila už podruhé, pro mě je to záchrana. Vlasy jsem zničila odbarvováním z černé a tato maska mi výrazně pomohla. Používala jsem ji každá druhý den vždy při mytí vlasů, dnes mám vlasy v pořádku a používám ji cca 1x za měsíc, bohatě to stačí. Masku nanesu na vlhké vlasy zabalím do igelitu a ručníků a nechám na hlavě třeba tři hodiny. Vlasy jsou vyživené a lesklé
Po téhle masce GW si troufám říct, že mám vlasy jako z reklamy a to opravdu nepřeháním! Jsou živĕjší a hlavnĕ hydratované, což jim v tomhle zimním období jen prospĕje. Výsledek jsem poznala okamžitĕ po umytí. Nechala jsem ji na vlasech hodinu jako zábal a sem tam zahřála teplým vzduchem z fénu.Vyzkoušela jsem uz hodnĕ produktů a to nemám problém za nĕ vyhodit velké peníze, protože pro mĕ moje vlasy hodnĕ znamenají. Z téhle masky jsem prostĕ víc než nadšená a o cenĕ za TAKOVÝ výsledek ani nemluvím..Natrvalo si získala místo v koupelnĕ na poličce :-).. Za mĕ určitĕ skvĕle investované peníze, doporučuji ! :-)
Z této masky jsem doslova nadšená. Koupila jsem si ji po zklamání z masky Macadamia v naději, že konečně najdu něco pro své sušší blond vlasy a taky, že jo! Nanáším jako zábal zhruba na 20 minut. Po umytí mám krásně vyživené a uhlazené vlasy, ale ne na tolik, aby ztrácely objem a byly zatížené. Z vlasů čiší vitalita a já nemusím nosit jenom culíky, protože mi vlasy konečně drží tvar. Cena je bezvadná a vůně mi nijak nevadí. Někoho by mohl odradit obal, ale já takové věci absolutně neřeším.
Tato maska je naprosto úžasná :) Používám jí jednou týdne jako zábal klidně na hodinu, dvě:) jako kondicioner si ho zatím nedávám. Nanaším ho až ke kořínkům ve větší vrstvě. Vlasy sou po umytí naprosto skvělý. Hebký mě i vonní :) Suché konečky mam vyživené a od té doby se mi ani moc netřepí. Za mě určitě doporučuji :) Kupuji přímo v kadeřnictvím nebo v prodejně Sapo .