Tento krém na ruce miluju (což je asi vidět i z mého nicku). Je to jediný krém na ruce, který je ozdraví v zimě, když je mám naprosto suché a popraskané. Konzistenci má dle mě dobrou, takovou lehkou, dobře se roztírá a pro mě nádherně voní. Jsem na ní tak trochu závislá, opravdu neznám lepší krém na ruce.
Tuto indulonu ráda střídám s modrou.je to perfektní krém,který mi ruce promastí a měsíčkovou používám i na promazání paty,mám potom nohy hebké a nepraská kůže.Na ruce ji používám do rukavic jako zábal a všem to moc doporučuji.
Krém používám už roky celá rodina a jen tak jej nezměníme. Má své stálé místo v naší koupelně. Je příjemný, není nijak zbytečně mastný a dá se používat i přes den, protože se krásně vstřebá. Vůně je charakteristická pro všechny Indulony téměř stejná, ale mě se moc líbí. Cena je jen další pozitivum
Za mě můj neoblíbenější krém na ruce! A navíc za ty peníze! Prostě paráda :) Hezky se roztírá, opravdu rychle se vstřebává a nezanechává žádný mastný film, což je pro mě nejdůležitější při výběru krému. Navíc tahle měsíčková opravdu příjemně voní. Nemám ji opravdu co vytknout. Ráda se k ní vracím.
Tento krém na ruce je jeden z mých oblíbených. Chápu, že vůně krému může být někomu nepříjemná, mně ale nevadí, i když dokážu si představit hezčí vůni :-) Co ale nechápu je to, jak někdo může říct, že se nevstřebá do pokožky, protože mně v tomto přijde až magická. Pár vteřin po natření na ruce je hodně mastná a i vodnatá, ale během jedné chvilky (vteřinky) se najednou magicky vstřebá. V tu chvíli, i když ji na rukou chvilku vnímám, můžu pokračovat v tom, co dělám, protože nemám ruce mastné. Prostě kouzlo :-)