Dětskou kosmetiku používám několik let vzhledem k mojí přecitlivělé pokožce nejen na obličeji, ale také po celém těle. Značku Johnson´n´Johnson mám v oblibě. Krém hezky voní, dobře se vstřebává a hlavně na něj nemám žádnou alergickou reakci. A jako bonus je ve výsledku pokožka hebká jako dětská prdelka.
Nejlepší tělový krém jaký jsem vyzkoušela! Dobře hydratuje, dělá úžasně hebkou pokožku, rychle se vsákne takže se můžete v klidu hned obléct, moc příjemně voní. A nejen tělový - dá se s klidem použít i na obličej, používala jsem ho asi čtvrt roku. Je vhodný na sušší i na mastnější pleť - neucpává póry.
Dobře hydratuje, pokožka je po něm hebká, není mastná, dobře se roztírá, vydrží vonět i delší dobu, je cenově dobře dostupný. Můžu ho použít na obličej i celé tělo.
Výborný krém, na který nedám dopustit. Používám ho jak na tělo, tak na obličej. Je úžasně jemný a lehký díky své vodovější konzistenci, snadno se roztírá a vstřebává, nezanechává mastný film. Hydratace je podle mě dostatečná. Má velmi příjemnou vůni. Balení v kelímku je sice méně praktické, ale to se dá odpustit. Jedinou nevýhodu spatřuji v tom, že se dá poměrně špatně sehnat.
Můj oblíbený tělový krém, který užasně hydratuje i mou suchou pokožku, má velmi příjemnou vůni a ihled se vsákne do kůže. Viditelné výsledky jsem viděla cca po týdnu, pokožka je po něm krásně jemná, hydratovaná a s příjemnou vůní. Dostupnost a cena je také super.