Masky od L´Oréalu jsem vyzkoušela všechny a tahle je z nich nejlepší. Teď bych si ji už nekoupila, silikonům se vyhýbám, ale pokud někomu nevadí, doporučuju vyzkoušet. Maska je hutné konzistence, lehce se nanáší i vymývá. Vlasy jsou po ní viditelně lesklejší a zdravší, dobře se rozčesávají. Může mírně zatěžovat (co je vzhledem ke složení normální). Příjemně voní, líbí se mi i kelímkové balení, alespoň je spotřebuji celou.
Tuto masku na vlasy mám moc ráda. Používám jí 3 krát týdně pouze na konečky vlasů. Po masce jsou konečky hezky zacelené, vlasy lesklé a pevné. Vůně této masky je návyková. Určitě si jí koupím znovu. Balení vydrží zhruba 2-3 měsíce. Nevidím žádný problém ani v kelímkovém balení, mně naopak vyhovuje. Opatrně však s množstvím, jinak může vlasy zatížit.
Vyživující maska na suché vlasy mi velmi vyhovuje, používám v kombinaci se šamponem stejné značky nebo stejné značky ale jiného druhu. Maska velmi příjemně voní, vlasy krásně vyživí. Já můžu používat po každém umytí, ale někomu může vlasy zatěžovat. Balení je opravdu velké, do sprchy není moc vhodné, ale nechá se... Konzistence je příjemná, dobře se nanáší a dobře se vymývá, vlasy se krásně rozčesávají.
Jedna z lepších masek od Elseve. Maska má žlutou barvu a takovou máslovou konzistenci. Trochu hůře se mi nanáší na vlasy, aby pronikla do všech vrstev, ale to neberu jako mínus. Voní po medu a rozhodně ne jako všechny klasické Elsevky, takže doporučuji pro ty, které nemají rády sladké vůně. Moje blond vlasy jsou po použití krásně vyživené a hydratované. Konečky nejsou suché, ale poddajné a tento stav trvá až do dalšího umytí. Vůně je velmi příjemná a drží se ve vlasech také dlouho. Vlasy se mi po masce však trochu hůře rozčesávají, takže za to dávám hvězdu dolů. Jinak jsem celkem spokojená a vlasy si čvachtají.
Tuto masku na vlasy Elséve s mateří kašičkou mám z drogeriových masek úplně nejraději! Nezatěžuje mé vlasy, vlasy po ní nejsou vůbec splihlé, ba naopak, mají objem, navíc příjemně voní, jsou hebké na dotek, vypadající zdravě. Mohu ji jen a jen doporučit! Jsem velice spokojená!