Obnovující krém proti nedokonalostem. Akné nemám nijak extrémní, ale pupínky mne občas potrápí a tohle je na to ta pravá záchrana. I když zrovna dvakrát nevoní. Ale příjemně se nanáší, rychle se vstřebá a pleť zmatní. Takže když se mi občas čelo osype drobným pupínky nebo se mi na bradě udělá jeden větší, tak hned mažu ráno a večer a druhý den už mám skoro po problémech :) a hlavně teda se mi zmenšili rozšířené a věčně ucpané póry na nose.
Už mám 4. tubičku. Je to velice lehounký krém, který je na problematickou pleť. Nemám žádné těžké akné, spíš sem tam pupínek a černé tečky. Funguje opravdu super, léčí i hydratuje zároveň. Dá se použít i pod makeup, vůbec ne nedrolí. Já ho mám ale jen na noc, protože v makeupu nemám SPF a potrebuji jiný lehký fluid na ten (od Olay) spf má. V Paříži jsem ho kupovala v lékarne za 9 euro. U nás stojí asi víc, ale na internetu podobně.. Má taky super obal, na konci zúžená tubička jako zdobíto na perníčky :) Konzistence je vodovo-gelovo-kremova.
Dostala jsem se k němu díky vzorečku, který jsem obdržela zdarma a používala jsem ho asi 3 dny. Vždy na noc a taky na den. Konzistence je velmi lehká a příjemně se roztírá a rychle vstřebává. Příjemně voní. Pleť jsem měla zmatněnou aspoň 5 hodin, pak se trošičku leskla T-zóna ale ne tolik, jako jindy. Tváře vydržely déle. Navíc se mi v tom období zrovna udělaly 2 větší pupínky na tváři a rychle se hojily. I póry vypadaly zmenšeně. Celkově jsem z toho krému dost nadšená a určitě si pořídím klasické balení. Za sebe vřele doporučuju:)
S tímto krémem jsem na 100% spokojená. Mám T-zonu,takže suchou,čelo mastné, na bradě rozšířené póry a citlivou,často mám pleť začervenalou. Jednu dobu jsem měla hodně velké akné, a jediný krém, který mě z toho vysvobodil byl právě tento. Po delší době používání však vysušoval. Teď jej používám pouze zřídka, a jsem s ním velmi spokojená. Je ideální i pod make up. Jemný a rychle se vstřebává. Bohužel nestahuje póry na bradě, pouze léčí boláčky. I přes to všechno je pro mě tento krém 1.volbou :)
Tento výrobek používám jako lokální péči při nových nedokonalostech pleti. Příjemně voní, dobře se nanáší, je jemný a hlavně účinný. Reguluje nedokonalosti, co se barvy, velikosti i návratu týče.....Lze použít i pod make-up. Neudělá pod ním fleky ani se nedrolí. Nanáší se pouze v tenké vrstvičce, tudíž dlouho vydrží. Je stálicí v mojí koupelně.