Niveu jsem používala dlouhé roky - nyní přecházím na přírodní kosmetiku, takže hodnotím již jako bývalá uživatelka. Tento balzám na rty jsem používala hlavně kvůli barvě, měla jsem jahodový a třešňový, měl i výbornou chuť a krásně barvil rty decentněji než rtěnka. Jaké bylo složení již netuším, ale přírodní asi nebude :-)
Mám strašně ráda různé balzámy na rty, takže si neustále nějaký kupuji. V každé kabelce mám jeden. Nejraději mám ty obyčejné, ale chtěla jsem vyzkoušet i ty barevné. Balzám voní nádherně, ale to je tak vše. Rty nehydratuje, má mazlavou konzistenci, která rty jen na chvíli potře a hned je pryč. Navíc barva dělá na rtech fleky, takže nejsou červené všude stejně a spíš to vypadá, že jste se kousla :D .
Nyní jsou Labella často v akci a tak jsem se rozhodla nějaké ještě přikoupit. Nyní dopoužívávám bílé Med protection a s tím jsem spokojená. Volba padla na tonované jahodové a heřmánek s měsíčkem. Jahodové má olejovou konzistenci, ale kupodivu vůbec nehydratuje. Rty mám pořád suché a občas se mi zdá, že balzám po aplikaci na rtech trochu pálí, to bude z důvodu šílené parfemace. A nechápu proč se tak strašně leskne !Jediiné pozitivní na něm je barva a z části lesk. Jsem zvědavá na heřmánek s měsíčkem, to bude snad jemnější. Za cenu 39 Kč tuto katastrofu snad přežiju :D
Balzámky lehce zabarví rty, mám příchuť cherry a meloun, když je mám na rtech déle tak jsou sladké, na začátku moc ne, moc velká hydratace to není, navíc cherry obsahuje malilinkaté třpytečky, ale nijak to rty nedráždí, hlavně, že mi rty nevysušují, co se týká balení tak se mi líbilo to původní s rovným víčkem, navíc tyčinka se v těch nových hýbe a už to není tak bytelné jako předtím
Ja balzamy od labella zboznuju uz od detstvi. Libi se mi, ze na rtech pusobi jednoduse, krasne voni a jako bonus i hydratuji. Navic maji takove jemne trpytecky, ktere to vsechno jeste ozvlastni. Ja mam nejradeji jahodu a tresen. Pouzivam je v kombinaci s leskem. Myslim, ze to jsou jedny z nejlepsich balzamu, ktere jsem vyzkousela.