Lirene CC Cream Magic Make-up recenze a zkušenosti

BB krémy Lirene CC Cream Magic Make-up
BB krémy Lirene CC Cream Magic Make-up - obrázek 1
BB krémy Lirene CC Cream Magic Make-up - obrázek 2
BB krémy Lirene CC Cream Magic Make-up - obrázek 3
Lirene (15)
2.3 z 5 5 2.3 3
Celkem 3 recenze


5 hvězd
0%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
67%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
33%

Koupilo by znovu
0 %

Recenze produktu
Lirene CC Cream Magic Make-up

věk
25-34

pleť
normální
světlý odstín
žlutý podtón

dehydratace
nízká

Další recenze od 27.9.2017 14:12:30

Dostala jsem k vyzkoušení jen vzoreček, ale musím to sem napsat, aby si nějaká bledulka nekoupila nedej bože celé balení. Zkusila jsem nespočet různých makeupů, bb i cc krémů, ale tohle se mi stalo opravdu poprvé. Nanášela jsem beauty blenderem, vše vypadalo super. Pak jsem si ale omylem sáhla na tvář jedním prstem a koukám, že mám zářivě oranžový flek v místě otisku. Při kontaktu s dlaněmi krém úplně změnil barvu a byla jsem - a to nepřeháním - oranžová jak umpa lumpa.Takže bledulky v žádném případě nekupovat.

  • nic
  • krém se po kontaktu s dlaněmi změní v pomerančově oranžovou barvu.


Další recenze od 31.5.2017 13:31:34

Dostala jsem k vyzkoušení a k zhodnocení tento CC krém. Nebýt léto a nemít celkem slušně opálený obličej asi by se tento CC u mě dlouho neohřál. Celkem hůře se mi nanášel, ale překvapilo mě že i po několika hodinách pěkně držel a nedělal mapky. Mám celkem mastnou pleť a teď v létě jsem o to více zpocená, tak či tak jsme musela použít transparentní pudr, který tomu dodal jen tečku na závěr. Balení má pěkné, samotný krém pěkně voní. Ještě se budu rozmýšlet jestli pořídím znovu nebo ne. Ale musím čekat na léto, až se zase pěkně opálím :D

  • vůně
  • nedělá mapy
  • pěkné balení
  • hůře se nanáší
  • tmavý odstínvěk
55-64

pleť
smíšená
světlý odstín
žlutý podtón

dehydratace
vysoká

Další recenze od 21.6.2015 10:45:39

tento cc krém polského výrobce v sobě nezapře. ne, že by byl tak špatný - naopak krém je tužší, nemastný, ale dobře se roztírá a po aplikaci se plet neleskne a nepůsobí mastným dojmem, jako to dělá většina asijských bb a cc krémů (v asii je "glow" a "dewy look" důležitý) - je pěkně matný, takže není nutné použít na závěr (transparentní) pudr. co ale vytknu, je typické pro většinu tonovacích krémů z evropy: strašný oranžový podton z něj dělá - tipuji pro většinu z nás - nepoužitelnou záležitost. možná ty, které se opalují do oranžova a potřebují trochu korekce na večer, udělí tomuto cc krému milost. ale bohužel totéž umí kdejaký foundation s podobným výsledkem - matná, sjednocená plet obličeje. takže za mě zůstávám u cc-ček z koreje kvůli barvě. škoda, paní Irena Eris a její kosmetika nemá zas tak špatné renomé... (omluvte prosím absenci čárek a háčků u některých písmen v textu, díky).

  • plet se neleskne
  • dobře se roztírá
  • oranžový ton


PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Essenté BB Cream

5 100% 3 recenze

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené