MAC Matchmaster SPF 15 Foundation recenze a zkušenosti

Tekutý makeup MAC Matchmaster SPF 15 Foundation
Tekutý makeup MAC Matchmaster SPF 15 Foundation - obrázek 1
Tekutý makeup MAC Matchmaster SPF 15 Foundation - obrázek 2
MAC (46)
2.6 z 5 5 2.6 3
Celkem 3 recenze


5 hvězd
33%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
33%
1 hvězda
33%

Koupilo by znovu
34 %

Recenze produktu
MAC Matchmaster SPF 15 Foundation

Další recenze od 11.9.2016 13:39:32

Za mě make up super. Mam odstín 3.0 a i když jsem měla z počátku strach, že je moc tmavý, naopak na tváři hezký splyne s pletí. Make up je středně krycí, vytvoří prirozeny, bezchybný vzhled a výdrž je až neuvěřitelná. Trochu mě překvapily recenze od slečen výše, ale každému sedne něco jiného a mě Mac matchmaster sedí snad že všech testovaných make upu nejvíce.

  • Splynutí s pletí, sjednocení, vydrz, kryti
  • Zatím žádný


věk
25-34

pleť
smíšená
světlý odstín
olivový podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 5.1.2013 13:28:01

Přímo na popud téhle recenze nade mnou jsem si u kamarádky v Macu nechala makeup vybrat a nalíčit se s ním. Je takový pudrovo-matující, takže zdůrazní jakoukoliv neplechu nebo sušší místo na obličeji a zalézá do vrásek a linek. Rozhodně tedy souhlasím, sice to není až taková hrůza na mastné pleti, ale málokdo má jen lesknoucí se plet bez neplech. S tímhle na obličeji jsem měla hrozně nepříjemný pocit.

  • zmatní mastnou plet
  • zdůrazní i minimální nedokonalosti pleti
  • zalézá do linek, poru a vrásekne , ne , ne a ne .. už nikdy více. Začínám věřit tem povídkám o tom , že Mac nemá dobré makeupy. Tenhle makeup je pro me totální propadák a jakýkoli z drogerky na 200 Kč by byl určitě lepší .. Má nechutnou suchou konzostenci , která nejde ani pořádně rozetřít, když už se to povede, tak jste po chvilce flekatá jak blázen, když jsem tento makeup mela nekolikrát na sobě, tak mi kamarádky říkaly, co to mam za hrozný flekatý obličej. Fuj fuj a fuj ...

  • žádné
  • všechny


PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené