Mary Kay konturovací tužky na oči recenze a zkušenosti

Tužky Mary Kay konturovací tužky na oči
Tužky Mary Kay konturovací tužky na oči - obrázek 1
Mary Kay (50)
3.3 z 5 5 3.3 3
Celkem 3 recenze


5 hvězd
0%
4 hvězdy
33%
3 hvězdy
67%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
0 %

Recenze produktu
Mary Kay konturovací tužky na oči

věk
35-44

oči
hnědé

Další recenze od 15.7.2014 20:11:54

Za mě velmi průměrné tužky na oči, u kterých se platí především za značku. Pozitiva - pěkný draze působící obal, padnou akorát do ruky, dobře se jimi maluje, dobře se odličují. Negativa - cena, hodně se rozmazávají, malý obsah vzhledem k ceně. Oblíbila jsem si ale odstín Steely, ten jsem si koupila dokomce 3x, jako jediný se totiž nerozmazával a líbil se mi, u jiné značky jsem totožnou barvu nenašla.

  • odstín Steely
  • cena
  • velmi se rozmazávají


věk
25-34

oči
zelené

Další recenze od 9.3.2014 12:04:52

Zkušenost mám jen s černým odstínem - jiné linky nepoužívám, ale kvalita by měla být snad stejná. Linky se dobře nanášejí, černá barva je dobře pigmentovaná, dobře maluje i přes nanesené stíny - což je hlavní plus pro mě a vydrží i několik hodin. Za mě musím napsat, že tužka je opravdu dobrá a kvalitní, ale v porovnání s cenou? Katastrofa. Cena je opravdu přehnaná, vyloženě přemrštěná - mohu srovnat s nejlevnější tužkou na trhu zn. Essence (stojí asi 40,-) a kvalita, obal, konzistence je naprosto srovnatelná. Jednoduše, zde neplatíme za luxus, ale za značku. Už bohužel nekoupím.

  • pigmentace a výdrž
  • přemrštěná cenavěk
45-54

oči
modré

Další recenze od 24.8.2013 04:31:45

Vcelku dobré tužky na oči - ale ta cena, to je děs. Dobře se nanáší a dobře se i odličují. Měla jsem odstíny: - Black: rozmazával se, vydržel tak půl dne - Bronze: nejhorší, vydržel pár hodin a zoufale se rozmazával, měla jsem vždycky pod očima kruhy jako panda - Steely: můj oblíbený odstín, koupila jsem si ho (i přes tu cenu) několikrát), nerozmazával se a vydržel skoro celý den

  • miluju odstín Steely
  • cena
  • rozmazávají se


PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Catrice Kohl Kajal

5 100% 5 recenzí

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené