Tužka byla součást promo balíčku v parfumerii Marrionaud, má sice jen asi 5cm, ale stále jsem jí nemusela ořezávat. Výdrž není jako u EL nebo Lancome, ale na drogerii výborná. Je měkká, krásně se s ní maluje na oko a i do oka, má dobrou pigmentaci (vlastním černou). Určitě si v budoucnu pořídím i další odstíny. EDIT všimla jsem si, že i další tužka MF, na kterou jsem chtěla psát recenzi je ze stejné řady, je to tělový odstín Natural Glaze, používám jí na waterline, ke zvětšení oka. Působí mnohem přirozeněji, než bílá a nedráždí. Vydrží cca 4 hodiny a pak je třeba upravit.
Mám odstín 090 Natural Glaze. A musím říct, že mi moc vyhovuje. S bílou tužkou na waterline vypadám jako po smrti, tato tělová vypadá moc přirozeně. Tužka je měkká, dobře se s ní kreslí (na waterline ideální). Bohužel to opravdu není "longlasting" věcička, u mě je třeba po cca 3 hodinách nutno znovu domalovat. Plus pro mě je, že je v normálním světlém dřevě a snadno se tak ořezává. Nemám moc v lásce tužky v černém dřevu. Kvůli odstínu koupím znovu.
Tužku mám také v tělovém odstínu 090 Natural Glaze, kterou používám na waterline. Kupovala jsem ji v parfumerii Fann, mám dojem, že v drogeriích jsem ji ani nezahlédla. Tužka je hezky měkká a linka se s ní maluje perfektně, vypadá velmi přirozeně. Protože je měkčí, přes den se lehce ztrácí, ale to jí nelze vyčítat. Je opravdu velmi dobře pigmentovaná a skvěle se s ní maluje, jsem moc spokojená.
Na výběr je 8 barev. Já vlastním černou. Barva je perfektní, dobře kryje, je opravdu černá, ne jak u jiných tužek, kde jsem se setkala pouze s tmavě šedou. Tužka je měkká, aplikace snadná. Bohužel má jediné mínus, a to, že na očích nevydrží moc dlouho. Po denním nošení byla tužka téměř smazaná.
Mám v černé barvě. Byla v akci k řasence mf. Jinak bych ji asi nekoupila. Pigment je spíš lepší, při nalíčení výrazná, ale výdrž nic moc. Docela dost se po pár hodinách rozmazává, vždycky to spravim, ale za chvilku je to zas, ale dá se to přežít. Není úplně dramaticky černá, ale v pohodě. Ale za tu cenu by se našly lepší,) Jo a dobře se nanáší a nemusí se na ni tolik tlačit nebo dlouho "čmárat" pod vokem