Neutrogena balzám na rty SPF 20 recenze a zkušenosti

Balzámy na rty Neutrogena balzám na rty SPF 20
Balzámy na rty Neutrogena balzám na rty SPF 20 - obrázek 1
Balzámy na rty Neutrogena balzám na rty SPF 20 - obrázek 2
Neutrogena (31)
4.8 z 5 5 4.8 25
Celkem 25 recenzí


5 hvězd
80%
4 hvězdy
20%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
92 %

Recenze produktu
Neutrogena balzám na rty SPF 20

věk
35-44

Další recenze od 22.6.2012 17:36:34

Jeden z nejlepších balzámů, které jsem vyzkoušela. Rty opravdu hydratuje a můžu jej použít i když je mám podrážděné. Používám ho hlavně v zimě, kdy jsou rty citlivější, ale i teď v letním období najde uplatnění. Je neparfemovaný, lehce se roztírá, nedělá žmolky a na rtech dlouho vydrží.

  • hydratuje
  • zklidní rty
  • neparfemovaný
  • není


věk
35-44

Další recenze od 23.6.2012 14:08:48

Moc dobrý balzám na rty, vedle Carmexu je to asi nejvíce hydratační tyčinka. Víčko je křehké, u tohohle typu balení často praská, ale to je asi jediná nevýhoda. Má SPF20 - na léto u nás bohatě stačí. Používala jsem ho na noc na regeneraci a ještě ráno na rtech byl.

  • hydratace
  • křehké balení


věk
35-44

Další recenze od 21.10.2012 10:28:57

Používám ho hlavně v zimě. Nemám ráda lesky na rty nebo rtěnky, takže tohle je pro mě super ochrana jak na lyže, tak i do města. Co ho používám, přestala jsem mít problémy s koutky. Má lehké složení, nedostává se mi "lepkavého" efektu. Po všech rádoby balzámech s příchutěmi apod., u něj s radostí zůstanu.

  • cena
  • lehké složení
  • nelepí
  • bezestop
  • ochrana před mrazem i sluncem
  • hebké rtíky
  • ---


Další recenze od 17.1.2013 20:39:20

S tímto balzámem jsem byla naprosto spokojená. Má příjemnou, jemnou, nevtíravou vůni a dobře se nanáší. Používala jsem jej především přes zimu (a to i v době největších mrazů) a pěkně vyživoval, rty nevysychaly a dokonce také hojil drobné ranky. Balení je úplně běžné, na něm se toho snad nedá moc zkazit, nedělalo žádné neplechy (neprasklo, nevychodilo se). Znovu si ho (pravděpodobně) nekoupím jen proto, že ráda zkouším nové balzámy.

  • vyživuje
  • hojí
  • vůně
  • dostupnost (drogerie či lékárny)
  • pro někoho možná vyšší cena


věk
35-44

Další recenze od 30.1.2013 19:11:54

Velice kvalitní balzám na rty s jemnou neutrální příchutí, který rty velmi dlouho hydratuje, popraskaným rtům uleví a celke rychle je i zregeneruje. Na zimu a hlavně do hor je to můj velmi oblíbený balzám. Protože mi neustále něco padá z ruky, vypozorovala jsem jedinou nevýhodu oproti jiným balzámům: obal Neutrogeny je z křehčího plastu, než např. Labella a při pádu se tudíž snadněji tvoří praskliny.

  • hydratace a ochrana rtů
  • regenerace popraskaných rtů
  • obal z křehkého plastu


 
strana 2 z 5
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Podobně hodnocené

Blistex Med Plus

4.8 97% 13 recenzí

Hůře hodnocené

Hurraw! balzám na rty

4.6 90% 5 recenzí