Nivea antiperspirant ve spreji Double Effect recenze a zkušenosti

Antiperspiranty, deodoranty Nivea antiperspirant ve spreji Double Effect
Antiperspiranty, deodoranty Nivea antiperspirant ve spreji Double Effect - obrázek 1
Antiperspiranty, deodoranty Nivea antiperspirant ve spreji Double Effect - obrázek 2
Antiperspiranty, deodoranty Nivea antiperspirant ve spreji Double Effect - obrázek 3
Nivea (189)
3 z 5 5 3 14
Celkem 14 recenzí


5 hvězd
0%
4 hvězdy
40%
3 hvězdy
60%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
36 %

Recenze produktu
Nivea antiperspirant ve spreji Double Effect

věk
35-44

Další recenze od 28.6.2012 00:22:17

Tento sprej jsem měla ve verzi Violet Senses - dostala jsem ho, sama bych si tuto vůni nevybrala. Jako antiperspirant hodnotím dobře, proti pocení funguje jak má (nepatřím ale mezi silně potivé jedince), cítím ho ze sebe celý den. Sympatický je jemný rozprašovač, v podpaží nedělá žmolky, nelepí. Není mi ale příjemná jeho vůně, která je až moc silná a těžká. Pokud jde o efekt hladšího podpaží, nic takového jsem nepozorovala, ale takové účinky od antiperspirantu ani neočekávám. Verzi White Senses třeba ještě někdy vyzkouším, ale k Violet se kvůli vůni určitě vracet nebudu.

  • ochrana proti pocení
  • jemný rozprašovač
  • v podpaží nežmolkuje a nelepí
  • příliš silná a těžká vůně


věk
35-44

Další recenze od 22.7.2012 11:53:40

Používala jsem ten modrý, na doma, jelikož mi spreje přijdou na ven slabé a chci jen vonět a cítit se svěže a dost mě jeho vůně omrzela. Je třeba se stříkat vícekrát za den a připadal mi ze všech sprejů, které mám nejméně účinný. Znovu si ho nekoupím.

  • nevím
  • není moc účinný


věk
35-44

Další recenze od 16.8.2012 09:02:09

Kvalitou je hodně průměrný. Vůbec jeho ochrana před pocením netrvá 48hodin, jak výrobce deklaruje, ale max. 5hodin a to se ještě nesmíte moc potit. Voní sice krásně a po použití je podpaží neuvěřitelně hebké, ale to je všechno, rozhodně podpaží není delší dobu jemnější než obvykle. Takže za mě je to průměr, který neosloví, ani neurazí, ale už bych si ho nekoupila.

  • vůně a po použití jemné podpaží
  • neochrání před potem moc dlouho
  • neprodlouží jemnost podpaží ani náhodou


Další recenze od 10.4.2012 11:56:22

Tento produkt je naprosto suprovej. Mám doma ho doma už asi po dvacáté a moc ráda se k němu vracím. Má hrozně příjemnou vůni a jako velké plus u mě má že nedělá po nastříkání takové ty žmolky. A taky cena je hodně příjemná a moc peněz se za něj neutratí. Doporučuji

  • cena
  • kvalita
  • vůně
  • nedělá žmolky
  • nevím


věk
25-34

Další recenze od 12.4.2013 13:26:07

Další z mých oblíbenců o Nivei, tentokrát ve spreji. Moc se mi líbí krásná vůně, která je velmi přitažlivá. Výdrž je výborná, po použití spreje se nespotím za celý den až do večera. Oceňuji krásné obaly a dobré rozstřikovátko, které sprej rozstříkne opravdu rovnoměrně v příjemném množství. Mám raději antiperspiranty tuhé, ale tento ráda používám pro takové osvěžení a ochlazení. Navíc nedělá bílé fleky na oblečení, což oceníte všechny znás.

  • voní
  • vydrží celý den
  • nezanechává bílé stopy na oblečení
  • aplikátor
  • neprodlouží jemnost podpaží


 
strana 2 z 3
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené

Balea Deo Roll-on

2.8 44% 4 recenze