Laky značky O.P.I. zbožňuju. Mají obrovský výběr barev a sežene klidně i starší kolekce. Dobře se používají, mají široký štěteček a barvy krásně kryjí. Dávám většinou 2 vrsty a nadlak. Výdrž je dobrá - cca 5 dní. U nás jsou laky docela drahé, proto je lepší si je sehnat někde na internetu.
OPI laků mám asi nejvíce. Naprosto perfektně se s nimi pracuje, štěteček je docela fajn, konzistence akorát, schne bleskově a stačí max. 2 vrstvy. Moc se mi líbí široký výběr odstínů a finishů. Vadí mi, že mini balení je moc drobné (tím pádem se s ním blbě pracuje) a velké 15 ml se dříve zkazí, než ho spotřebuji. U nude a světlých odstínů pruhování a malé krytí a plná cena (ale kupuji si je na fragrancedirectu za 4 libry).
Některým slečnám přijde doslova líto dát tolik peněz za lak na nehty. I mě to bylo líto, ale jen do té doby, než jsem jeden dostala od kamarádky. Hned po prvním použití jsem byla nadšená. Barva byla nádherně sytá a lak výborně kryl. Za dobu co jsem ho měla na nehtech, se nezačal loupat ani se nepoškodil. Mohu jedině doporučit!
Od té doby, co jsem po 10-ti letech dala dolů gelové nehty jsem potřebovala kvalitní lak. Objevila jsem lak OPI Envy, který mi z křehkých nehtů vyrobil nádherné zdravé nehty a proto jsem neváhala a v koupi laků této značky pokračovala i v barevných odstínech a mohu říci, že jsem nadšená! Nejen, že se skvěle nanáší, dobře schne, ale také potěší originálními názvy jednotlivých odstínů. Nejoblíbenější odstín - Second Honemoon doporučuju na léto a to jak na ruce tak na nehty u nohou.
Jiné laky na nehty už ani nekupuji. Výdrž je výborná, běžně mi nehty vydrží hezké tak týden (s top coatem seche vite). Odstíny mají krásné a líbí se mi i jejich originální a vtipné názvy. Kvalita laků se u odstínů trochu liší (konzistence, pigmentace). Proto doufám, že se tu v budoucnu začnou psát recenze i na konkrétní odstíny, tak jako na makeupalley, kam se vždycky před nákupem chodím inspirovat. Cena je v našich obchodech vysoká, vyplatí se objednat ze zahraničí, kde nákup vyjde na polovinu.