OPI laků mám asi nejvíce. Naprosto perfektně se s nimi pracuje, štěteček je docela fajn, konzistence akorát, schne bleskově a stačí max. 2 vrstvy. Moc se mi líbí široký výběr odstínů a finishů. Vadí mi, že mini balení je moc drobné (tím pádem se s ním blbě pracuje) a velké 15 ml se dříve zkazí, než ho spotřebuji. U nude a světlých odstínů pruhování a malé krytí a plná cena (ale kupuji si je na fragrancedirectu za 4 libry).
Od té doby, co jsem po 10-ti letech dala dolů gelové nehty jsem potřebovala kvalitní lak. Objevila jsem lak OPI Envy, který mi z křehkých nehtů vyrobil nádherné zdravé nehty a proto jsem neváhala a v koupi laků této značky pokračovala i v barevných odstínech a mohu říci, že jsem nadšená! Nejen, že se skvěle nanáší, dobře schne, ale také potěší originálními názvy jednotlivých odstínů. Nejoblíbenější odstín - Second Honemoon doporučuju na léto a to jak na ruce tak na nehty u nohou.
Na OPI laky nedám dopustit! Miluji na nich vše - se štětečkem se bezvadně pracuje, na výběr je z neuvěřitelného množství odstínů, každý rok přichází několik nových kolekcí, baví mě i jména laků. Mají bezvadné krytí a dlouhou výdrž. Už bych nepoužívala jinou značku.
Bezkonkurenčně nejlepší lak, kterým jsem si kdy lakovala nehty. Neuvěřitelný výběr nádherných odstínů a hlavně dlouhá výdrž - i bez podkladu a top coatu vydrží až týden v perfektním stavu. Dobře se s ním pracuje, štěteček je tak akorát, stejně tak konzistence, hezky kryje již při první vrstvě. Jedinou jeho nevýhodou je jeho cena, příjde mi předražený.
Flower To Flower: Jeden z mých nejoblíbenějších laků a zároveň jedna z nejhezčích růžových barviček v nabídce - hlavně na léto. Lakuje se docela snadno, i když je hustší, dobře kryje, netvoří žádné pruhy a hrozně se mi líbí jeho odlesky (skrytý shimmer)... Hlavně na sluníčku je výborný. :)