Oriflame krémové oční stíny Velvet Blaze recenze a zkušenosti

Krémové oční stíny Oriflame krémové oční stíny Velvet Blaze
Krémové oční stíny Oriflame krémové oční stíny Velvet Blaze - obrázek 1
Oriflame (299)
3.3 z 5 5 3.3 3
Celkem 3 recenze


5 hvězd
33%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
33%
2 hvězdy
33%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
34 %

Recenze produktu
Oriflame krémové oční stíny Velvet Blaze

věk
25-34

oči
zelené

Další recenze od 6.2.2014 15:57:22

Tiene sú vcelku fajn, treba sa s nimi pri aplikácii pohrať, ale výsledok stojí za to. Mám odtiene svetloružový Bare pink a bronzový Sand shimmer. Ten ružový ale radšej kombinujem s hnedým essence 35- Party all night, bronzový ide až do červena. Sú to veľmi jemné odtiene, jemnejšie ako sa zdajú, čo nemusí každému vyhovovať. Odporučila by som ich snáď skôr na denné líčenie pre tie dámy, ktoré chcú niečo decentné. Majú zvláštnu, výraznú, umelú vôňu ktorú cítim aj uprostred dňa, no nevadí mi to. . Neolupujú sa mi, vydržia tak asi 6 hodín. Kúpila by som znova

  • výdrž
  • farba
  • nič veľké


věk
35-44

oči
modré

Další recenze od 10.9.2013 12:22:16

Podprůměrné tekuté oční stíny. Tyto jsem pouze vyzkoušela a protože mi úplně nevyhovovaly, tak jsem je dala kamarádce, která je používá a je s nimi spokojená. Mě na stínech vadilo, že barva byla málo výrazná. Trvalo docela dlouhou dobu, než na víčku zaschla. Jakmile jsem to chtěla uspíšit, tak se mi barva všude okolo obtiskávala. Navíc na víčku nevydržely moc dlouho. Po několika hodinách se barva začala olupovat. Což se mi u jiných tekutých stínů většinou nestává.

  • snad jen hezký obal
  • po čase se začíná barva drolit
  • barva dlouho zasychávěk
35-44

oči
zelené

Další recenze od 20.6.2013 10:15:33

Poprvé jsem se odhodlala ke koupi stínů ve formě krému a musím říct, že pravděpodobně žádné další nekoupím. Ovšem aplikace je vynikající, možná jsou skvělé pro suchou pokožku, ale jelikož mám mastnou, tak se mi čase stíny "slejí" do čárky, ale když dám menší vrstvu, tak to není tak zásadní. Mám ostín Golden Green, který je překrásný.

  • aplikace
  • slévají se po čase


PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

MAC Paint Pot

5 100% 7 recenzí

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené