Oriflame Lak na nehty Pure Colour recenze a zkušenosti

Laky na nehty Oriflame Lak na nehty Pure Colour
Laky na nehty Oriflame Lak na nehty Pure Colour - obrázek 1
Laky na nehty Oriflame Lak na nehty Pure Colour - obrázek 2
Oriflame (300)
3.5 z 5 5 3.5 18
Celkem 18 recenzí


5 hvězd
0%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
40%
2 hvězdy
40%
1 hvězda
20%

Koupilo by znovu
62 %

Recenze produktu
Oriflame Lak na nehty Pure Colour

věk
35-44

nehty
přírodní

Další recenze od 15.3.2013 18:12:45

Totot je nejhorší lak, co mám. Může to být odstínem, ale lak mi nekryje ani ve 2 vrstvách, dělá šmouhy. Mám barvu Pink, na obrázku vypadala krásně, ale ve skutečnosti je strašně světlounký. Konzistence je řídká a štěteček taky nic moc. Už bych si ho nekoupila.

  • možná cena v akci
  • nekryje
  • nebarví
  • řídkost
  • štěteček


věk
25-34

nehty
lámavé

Další recenze od 17.1.2013 18:32:19

Tenhle lak bych přirovnala k obyčejným drogerkovým lakům typu essence, miss sporty. V katalogu jsem si vybrala zajímavou barvu, ale po nanesení doma jsem byla velmi zklamaná. Vybrané barvy jsem dosáhla tak po 3 vrstvách a lak hrozně dlouho zasychal. Hned další den jsem měla oloupané špičky. Takže za mě NE!

  • cena
  • hezké barvy
  • dostupnost pouze z Katalogu
  • nutnost 3 vrstev jinak prosvítají nehty
  • dlouho zasychá
  • výdrž


věk
35-44

nehty
slabé

Další recenze od 16.7.2012 14:33:34

Lak mám v nehezké barvě True Red a potom světle růžový, ani jeden skoro nepoužívám, protože mi na rukou nevydrží a odlupují se. Navíc je třeba 3 vrstev, aby kryl a na to jsem moc pohodlná. Myslím, že se dají sehnat lepší laky za stejnou cenu v drogerii (Rimmel, Max Factor,...) a můžete alespoň okouknout odstíny, které v katalogu jsou dost zkreslené.

  • výběr barev
  • výdrž
  • málo kryjí


věk
25-34

nehty
přírodní

Další recenze od 10.3.2016 09:07:43

Mám odtieň Berry Intense. Farba je veľmi krásna (dlho som takú zháňala). Lak kryje celkom obstojne už pri prvej vrstve, ale pri dvoch vyzerá o chlp lepšie. Oceňujem aj vysoký lesk. Výdrž samotného laku, neviem až tak posúdiť, keďže používam base coat a top coat na predlženie trvácnosti laku. Ale tu už žiaľ musím skončiť s pozitívami. Najväčšou chybou tohto laku, je jeho fľaštička a štetec. Vrchnák je neskutočne obrovský a široký, čiže sa zle drží, a štetec je zase veľmi maličký a tenučký. Keď lak mierne zhustol, bolo už skoro nemožné, pekne a precízne si nalakovať nechty, bez toho aby mini štetec nezanechával škaredé pruhy. Keďže farba samotného laku sa mi veľmi páčila, vrchnák so štetcom som vymenila za iný z priesvitného laku, takže sa s ním teraz omnoho lepšie pracuje. Z dôvodu nevyhovujúceho balenia, si už tento lak nabudúce nekúpim.

  • farby
  • lesk
  • krytie
  • tenký štetec
  • balenie - obrovský vrchnák, ktorý sa zle drží


věk
25-34

nehty
přírodní

Další recenze od 18.12.2014 14:15:41

Mám svetlo ružový a svetlo fialový odtieň. Som prekvapená ,že takéto svetlé odtiene dobre kryjú v 2 vrstvách. Výdrž je okolo 3 dní, čo je taký malinký podpriemer pre mňa. Ale najviac mi vadí ten miniatúrny aplikátor, s ktorým lakovanie trvá naozaj dlho. Možno by som si obľúbila tieto laky, ale kvôli tomu aplikátoru nemám nervy sa piplať tak dlho s lakovaním.

  • svetlé odtiene pekne kryjú a nepruhjú
  • aplikátor


strana 1 z 4
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

PUPA Lasting Color

5 100% 6 recenzí

Zoya Nail polish

5 100% 5 recenzí

Podobně hodnocené

MUA Nail Varnish

3.6 65% 5 recenzí

Hůře hodnocené