Tento produkt pravidelně odebírám a můžu jej vřele doporučit. Skvěle doplňuje základní hygienu. Nepálí, neštípe, nevysušuje, je příjemný a s jemnou vůní. I když se vám stane nehoda při holení, spíše pokožku zklidňuje než aby ji dráždil narozdíl od jiných produktů. Balení vydrží dlouho a s pumpičkou se skvěle manipuluje.
Tento gel pro intimní hygienu používám už několik let. Sice to není úplně nějaký extra zázrak, ale já si na něj zvykla. Je jemný, ani trochu podrážděná pokožka neštípe a ještě i docela voní. Vyhovuje mi balení s pumpičkou. Když si vychytáte akci, je to za ty peníze dobrý výrobek.
Mycí gely mají mnoho porvedení a vůní což je myslím super, mít více možností. Gel je průměrný splní co slibuje vůně není nijak vtíravá, ale ani úplně nevoňavá je tak akorát. Balení s pumpičkou je docela praktické a dobré. Mě tyto gely vyhovují a zůstanu jim věrná :)
Mycí gel pro intimní hygienu Feminelle mě upřímně neurazil, ale ani nenadchnul. Je to průměrný výrobek, který plní svou funkci. Pro mě příjemně voní, neštípe ani nic podobného. Výborné je dávkování na pumpičku, to oceňuji. Celkově mi vyhovuje a spíše doporučuji.
Velká spokojenost. Nedráždí, příjemně voní a zdá se mi, že i zklidňuje. Vyhovuje i balení s pumpičkou, která umožňuje lehkou aplikaci. Na tomto výrobku mi vyhovuje vše. Mám dokonce i všechny ostatní vůně. Opravdu doporučuji. Neměnila bych s žádným jiným.