Oriflame štětec na pudr Giordani Gold recenze a zkušenosti

štětce na tvář Oriflame štětec na pudr Giordani Gold
štětce na tvář Oriflame štětec na pudr Giordani Gold - obrázek 1
Oriflame (299)
3 z 5 5 3 4
Celkem 4 recenze


5 hvězd
0%
4 hvězdy
33%
3 hvězdy
33%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
33%

Koupilo by znovu
25 %

Recenze produktu
Oriflame štětec na pudr Giordani Gold

věk
25-34

pleť
smíšená
světlý odstín
žlutý podtón

dehydratace
nízká

Další recenze od 25.10.2013 11:19:46

Tento štetec je najhorší štetec aký som kedy dostala do rúk. Ani cez ebay som horší nekúpila. Umelé otrasné chlpy, ktoré síce nepĺznu ale na pleti pôsobia hrubo a škrábu. Jediná výhoda, ktorú tento štetec má je jeho balenie, ktoré zbožňujem. Veľmi sa mi páči tento štýl vysúvania. Bohužiaľ ,kvalita tohto štetca je veľmi zlá a na trhu sú aj iné produkty s týmto balením.

 • vysúvacie balenie
 • hrubé štetiny
 • kvalita


věk
25-34

pleť
normální
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 17.12.2012 01:18:21

Štětec má opravdu velmi praktický obal, který ocení snad každá z nás. Co se ale samotného štětce týče, není tolik hebký a příjmený jak jiné, takový zůstane jen chvilku po vymytí - jakmile se v něm začne usazovat pudr , stanou se štětinky hrubšími a nejsou tolik příjemné, nicméně je i po několika letech mého používání stále jako nový, takže plně souhlasím s recenzí přede mnou.

 • praktický obal
 • vydrží krásný opravdu dlouho
 • musí se častěji vypíratvěk
35-44

pleť
smíšená
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 16.12.2012 13:50:00

Tento vysunovací štětec jsem hodně dlouho používala jako regulérní štětec na pudr. Dokud jsem štětce neřešila, spokojila jsem se s tímto a vyhovoval mi, neměla jsem mu vlastně co vytknout. Když jsem ale vyzkoušela kvalitnější kousky, zjistila jsem, že tento není nic moc. Je sice jemný, ale jen čerstvě vypraný; po pár použitích, jak v něm asi ulpívá pudr, dost zhrubne. I tak se mi sice vždycky zdál jemný, ale v porovnání třeba se štětci ze Studio řady od e.l.f., které jsou i po několika týdnech bez vyprání stále jemňoučké, je to opravdu rozdíl. Tento štětec od Oriflamu je třeba prát hodně často. Jinak ale musím vyzdvinout kvalitu jeho provedení, vlastním ho snad 8 let, opravdu roky jsem ho používala denně a nikdy z něj ani přes časté praní nevypadla jediná štětinka a i vysunování a zasunování funguje bez problému. Zlaté provedení vypadá moc hezky a elegantně. Řekla bych, že hustý je dostatečně. Službu mi každopádně udělal výbornou a jako vysunovací štětec s víčkem do kabelky špatný není, ale určitě se dá pořídit kvalitnější za srovnatelnou cenu (plná cena tohoto je 229 Kč).

 • kvalita provedení - ani po letech nepelichá a vysunování/zasunování je bez problému
 • elegantní zlaté provedení
 • čerstvě vypraný je hezky jemný
 • dostatečně hustý
 • po několika použitích štětinky zhrubnou = potřeba častého praní


PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené

Sigma Large Powder F30

2.7 42% 3 recenze