Rexona antiperspirant ve spreji MotionSense-System recenze a zkušenosti

Antiperspiranty, deodoranty Rexona antiperspirant ve spreji MotionSense-System
Antiperspiranty, deodoranty Rexona antiperspirant ve spreji MotionSense-System - obrázek 1
Antiperspiranty, deodoranty Rexona antiperspirant ve spreji MotionSense-System - obrázek 2
Antiperspiranty, deodoranty Rexona antiperspirant ve spreji MotionSense-System - obrázek 3
Rexona (23)
3.8 z 5 5 3.8 16
Celkem 16 recenzí


5 hvězd
0%
4 hvězdy
80%
3 hvězdy
20%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
69 %

Recenze produktu
Rexona antiperspirant ve spreji MotionSense-System

věk
35-44

Další recenze od 10.7.2012 17:38:01

Příjemné antiperspiranty, které hezky a svěže voní. Používám je tehdy, když se nevoním parfémem, protože pak se vůně tlučou. Opravdu vydrží tyhle Rexony vonět celý den, alespoň já tyto spreje ze sebe cítím po celý den. Co se týče ochrany proti potu, u mě se žádná nekoná, což bohužel u žádných antiperspirantů, takže za to bod dolů. Má oblíbená vůně je Linen Dry, ale příjemné jsou všechny.

  • svěží vůně po celý den
  • nedostatečná ochrana proti pocení


věk
35-44

Další recenze od 22.7.2012 19:38:39

Mám modrou verzi Cotton, krásně voní a ze sprejů, které mám ( z drogerie) je nejlepší, nejsilněji zabraňuje pocení a vydrží dlouho. nedělá bílé fleky na oblečení a nebarví do bíla. Vydrží i při cvičení, takže si koupím rozhodně další. Jinak mi více fungují tuhé deo a tenhle sprej se jim vyrovná.

  • ochrana proti pocení
  • vůně
  • nemá


věk
35-44

Další recenze od 29.6.2013 20:45:37

Tento antiperspirant mi bohužel nevyhovuje, ale přesto ho musím pochválit. Celkem slušně chrání proti pocení a to i přes léto. Má příjemnou vůni. Mě ale nevyhovuje v tom, že mi hrozně dráždí pokožku, jsem na něj alergická (alergii mám na mnoho antiperspirantů různých značek). Pokud ale netrpíte podobnými alergiemi jako já, určitě ho zkuste, protože pak budete rozhodně spokojené!

  • dobře funguje proti pocení
  • příjemná vůně
  • dráždí pokožku


věk
25-34

Mala som ten v zelenom a modrom prevedení. Vôňa nie je nijak vtieravá ale tieto spreje mi moc nevyhovujú. Vydržia mi na tele naozaj krátko a musím sa aspoň tri krát denne presprejovať. Odporúčala by som ich hlavne pre ženy , ktoré nemajú problém s potením. Super je, že bývajú často v akcii. Ja si ich už viac nekúpim a budem hľadať ďalej.

  • cena
  • nepomáhajú mi


věk
45-54

Další recenze od 30.7.2014 11:26:19

Poslení dobou jsem si znovu oblíbila antiperspiranty ve formě spreje. Vyhovuje mi, že po aplikaci nezůstává podpaží tak mokré jako např. u kuliček. Nezanechává mi tedy vůbec skvrny na oblečení. Co mi ale zase na druhou stranu vadí je, že při aplikaci zamořím celou koupelnu pronikavou vůní, která až štípe v nose. Po chvilce je ale pryč. Taky mi přijde, že balení ve formě spreje moc dlouho nevydrží a spotřebuji ho rychleji než například kuličku nebo tuhý deodorant. Jinak co se týče ochrany před potem tento antiperspirant funguje perfektně. Opravdu mi stačí nastříkat se ráno a po celý den nemám problém s potem a to ani teď v létě.

  • nezanechává mokré podpaží
  • chrání dlouho
  • rychle se spotřebuje


 
strana 2 z 3
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené