Rimmel Match Perfection Foundation recenze a zkušenosti

Tekutý makeup Rimmel Match Perfection Foundation
Tekutý makeup Rimmel Match Perfection Foundation - obrázek 1
Tekutý makeup Rimmel Match Perfection Foundation - obrázek 2
Tekutý makeup Rimmel Match Perfection Foundation - obrázek 3
Rimmel (109)
3.5 z 5 5 3.5 62
Celkem 62 recenzí


5 hvězd
60%
4 hvězdy
40%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
55 %

Recenze produktu
Rimmel Match Perfection Foundation

věk
35-44

pleť
normální
střední odstín
růžový podtón

dehydratace
nízká

Další recenze od 18.2.2013 16:21:19

Tento make-up bych nedoporučovala na problematickou pleť.Jestliže máte prodlémy s pupínky,tento make-up je nevyřeší.Vydrží na obličeji dlouho,ale sem tam udělá fleky.S tímto make-upem moc spokojená nejsem,také matující problém nevyřeší.Jediné co mě překvapilo,bylo to,že pleť po nanešení byla opravdu rozjasněná a nedělaly se mi na obličeji suchá místa a to ani potom,to u jiných jsem tento problém měla.Lákavá je cena,ale v téhle cenové relaci seženete i lepší.Takže doporučuji tento výrobek jen těm co nemají takové problémy s pletí.Já si tento makeup už asi nekoupím.A zase mi nastává problém s hledáním nového,takového který bude skvělý za skvělou cenu.Zatím jsem na takový nenarazila a že jich už bylo.Ale i drahé makeupy mě zklamaly.Pro mladé holky s pěknou pletí bez vrásek je ideální.

  • Tento make-up pleť opravdu rozzářil.
  • Kryje dobře,ale je potřeba větší vrstva
  • Vydrží dlouho
  • Nedoporučuji a problematickou pleť


věk
35-44

pleť
normální
světlý odstín
žlutý podtón

dehydratace
nízká

Další recenze od 14.1.2013 12:47:22

Tento make-up se teď prodává v novém balení, nevím, jestli se liší i obsah, ale dočetla jsem se, že by měl být vylepšený, osobně to ale porovnat nemohu, protože jsem ten starý neměla. Make-up jsem si pořídila v akci společně s bází a jsem poměrně spokojená. Na pleti vypadá přirozeně, nevysušuje a lehce kryje (nemám co zakrývat, takže mi to stačí). Bohužel jako většina drogérkových make-upů má slabší výdrž a jelikož mám mastnější pleť, musím se přes den přepudrovat (ještě jsem ale nenašla produkt, kde bych se přepudrovat nemusela). Balení má klasické, s pumpičkou.

  • vypadá přirozeně
  • sjednocení pleti
  • praktické balení
  • slabší výdrž
  • musím se přes den přepudrovat


Další recenze od 4.2.2013 18:30:12

Nikdy jsem nebyla velký příznivce značky Rimmel a dlouho jsem používala make up od maybelline. Chtěla jsem zkusit něco nového, tak jsem koupil v akci s bází tento make up a musí říct, že mi hrozně vyhovuje. Mám suchou pleť a makeup nevysušuje, hezky sjednotí, dobře se rozmazává. Krytí mi přijde normální, na větší nedostatky používám korektor od Rimmel nebo make up cover od dermacolu. A přijde mi dokonce zatím nejlepší z make upů, které jsem použila:) Koupím znovu.

  • mě dlouho vydrží
  • dobře se rozmazává
  • příjemně voní
  • hezky sjednotí pleť
  • cena
  • žádné


Další recenze od 28.4.2013 21:50:48

Rada skúšam nové makeupy ,ale k tomuto sa rada vraciam. Má skvelé krémové ľahké zloženie. Používam ho hlavne v lete. Krásne vonia, co považujem sa obrovké plus. Je to vonia podobná ako nejaký krém a krásne hydratuje. Niekedy si pod neho netreba žiaden krém ani dávať. Je ale trochu viac lesklejší na pleti, čo sa dá vyriešiť púdrom, ale myslím že mierny lesk pleti len a len pomôže. Radšej lahký lesklejší make up , ako kilo púdru a neprirodzený look :) Krytie má také stredné. Akné ani väčšie nedostatky určite nezakryje ale v spojení s korektorom zamaskuje čokoľvek :)

  • príjemná vôňa
  • ľahké zloženie
  • hydratácia
  • slabšie krytie veľkých nedostatkov pleti


věk
35-44

pleť
normální
světlý odstín
žlutý podtón

dehydratace
nízká

Další recenze od 23.12.2012 21:50:00

Pro mě je tento make-up nejlepší z těch drogérkových. Je poměrně dost tekutý a jednoduše se roztírá. Myslím, že s tímto make-upem se opravdu nedá vytvořit efekt masky. Skvěle se přizpůsobí barvě pleti, dá se vrstvit, kryje tak středně a prozáří obličej... S výdrží to není nic moc, je potřeba jej přes den přepudrovat, ale i tak je tento make-up pro mě bezkonkurenční.

  • Konzistence
  • Přizpůsobení se pleti
  • Rozzáří obličej
  • Působí velmi přirozeně
  • Malý výběr odstínů


 
strana 2 z 13
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené