Rimmel rtěnka Lasting Finish Lipstick by Kate recenze a zkušenosti

Rtěnky Rimmel rtěnka Lasting Finish Lipstick by Kate
Rtěnky Rimmel rtěnka Lasting Finish Lipstick by Kate - obrázek 1
Rtěnky Rimmel rtěnka Lasting Finish Lipstick by Kate - obrázek 2
Rtěnky Rimmel rtěnka Lasting Finish Lipstick by Kate - obrázek 3
Rimmel (109)
3.9 z 5 5 3.9 37
Celkem 37 recenzí


5 hvězd
20%
4 hvězdy
80%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
76 %

Recenze produktu
Rimmel rtěnka Lasting Finish Lipstick by Kate

věk
35-44

Další recenze od 27.9.2012 19:33:24

Tato rtěnka mě zaujala velmi kladným hodnocením. Je opravdu velmi dobře pigmentovaná, v krásných odstínech a navíc moc hezky voní. Hydratace není až tak velká, ale to se dá vyřešit balzámem pod rtěnku. Konzistence je krémová. Výdrž je celkem dobrá, po jídle a pití zůstane jen kontura rtů. Mám v odstínu 09, což je opravdu hodně výrazná červeno-růžová barva, takže přes den spíš poťupu rty pro hezkou přirozenou červenou barvu a večer směle nanesu. Doporučuji nanášet štětečkem, rtěnka není moc dobře zkosená.

  • - vůně
  • - hezké odstíny
  • - super pigmentace
  • - krémová
  • - průměrná hydratace


věk
35-44

Další recenze od 4.7.2012 18:56:58

mám vo farbe 03 jemná telová, nie mrtvolná, vhodná k výraynejším očiam a druhú 05 výrazná červeno-ružová, tu zase používam ked mám na očiach iba riasenku alebo iba linku. myslím si že rúž hydratuje tak akurát. a výdrž je na tu cenu tiež obstojná. Obal je pekný, moderný, s podpisom kate

  • pekné farby
  • dobre sa aplikuje
  • pekne kryje
  • prijatelná cena
  • nič


Další recenze od 4.3.2012 23:50:09

Dobrá rtěnka, poměr cena-kvalita je nad očekávání. Potěšily mne hlavně tělové barvy bez shimmeru o které je v drogériích nouze. Určitě předčí dražší rtěnky.

  • cena
  • barvy
  • vůně
  • konzistence
  • trochu vysušuje
  • nevydrží příliš


věk
35-44

Další recenze od 23.11.2012 17:41:38

Mám odstín 03, který mi bohužel moc nesedí. Jinak barvička je pěkná, ale k mé pleti moc hnědá. Samotná rtěnka je příjemná na rtech, ale používám pod ní vždy balzám na rty, jinak rty trošku vysušuje a zvýrazňuje rýhy na rtech. Výdrž je docela solidní, je velmi dobře pigmentovaná. Moc pěkně voní a má nádherný obal. Klidně si pořídím další, asi nějakou červenou. Za stovku je to fajn rtěnka.

  • dobrá výdrž na rtech
  • výborně pigmentovaná
  • vůně
  • balení
  • vysušuje rty a zvýrazňuje rýhy


věk
35-44

Další recenze od 10.1.2013 15:28:27

Spíš bych řekla možná bych si jí koupila, pokud by byla dostupná kolekce matných odstínů. Tahle rtěnka je opěvovaná, občas mázne, na můj vkus je moc krémová. Ale rozhodně není špatná, je opravdu dobře pigmentovaná a vydrží určitě pár hodin s občasným zkontrolováním, zda neudělala neplechu ;) Za tu cenu fajn :)

  • pigmentace
  • cena
  • občas mázne


 
strana 3 z 8
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Essence rtěnka

3.9 74% 67 recenzí

Hůře hodnocené