Nejlepší samoopalovací mléko jaké jsem kdy vyzkoušela. Má narozdíl od ostatních příjemnou vůni, hezky se roztírá a pokud člověk dodrží správný postup použití samoopalovacího mléka dočká se velmi přirozeného a pěkného opálení =)
Opalovací mléko neflekatí a příjemně voní. Hodí se i pro mě - bleduli, míchám ho s běžným tělovým mlékem, aby intenzita opálení nebyla tak velká. Dobře se roztírá, opálení je přirozené. Trochu hůře se shání.
Toto samoopalovací mléko jsem si docela oblíbila. Koupila jsem ho v takové no name drogerii. Jen tak totiž k sehnání není. Velice dobře se roztírá a rychle se vstřebává. Opálení je mírné, ale přirozené.
Toto samoopalovací mléko mě lákalo hodně dlouho. Trošku mě odrazovala jeho nedostupnost, ale když se projdou menší drogerie, tak to není problém, a navíc na internetu se dá sehnat od 120 Kč, ale je zde nevýhoda poštovného. Co se týká obalu - nemám moc ráda tyhle tuby, ze kterých třetinu krému nevymáčknete, ale už jsem přišla na postup, jak nenechat ani trošinku nazmar. Překvapilo mě, že kterém krásně voní, není to takový ten typický samoopalovací smraďoch, lehce i hydratuje, ale já osobně ho míchám s tělovým mlékem - efekt pak samozřejmě není tak velký. Samozřejmě je nutné dodržovat všechny zásady jako nepřejíždět zbytečně přes nehty a řádně si i během aplikace mýt ruce, jinak hrozí nepříjemné hnědé fleky v místech, kde byl krém delší dobu ve větší vrstvě. Po první aplikaci jsem byla příjemně překvapená a měla krásně snědou pokožku. Nádhera. Pro zinternzivnění barvy je možné aplikovat dva dny za sebou, ale není třeba víckrát - pokud nechcete vypadat jako mulatka.
Používám již zhruba tři týdny a natírám se většinou obden. Neflekatí (možná jeden malý flíček který šel pěkně odstranit), nebarví oblečení, příliš nezapáchá a rychle na kůži zaschne. Jediné co mě překvapilo, že po takové době používání jsem velmi lehce opálená, čekala jsem něco většího. Bohužel zabarvuje ruce i když si je v průběhu aplikace umývám. Ale i přesto je to asi nejlepší samoopalovák, co jsem vyzkoušela.