Sally Hansen profesionální odlakovač pro citlivé nebo umělé nehty recenze a zkušenosti

Tools Sally Hansen profesionální odlakovač pro citlivé nebo umělé nehty
Tools Sally Hansen profesionální odlakovač pro citlivé nebo umělé nehty - obrázek 1
Sally Hansen (32)
5 z 5 5 5 4
Celkem 4 recenze


5 hvězd
100%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
100 %

Recenze produktu
Sally Hansen profesionální odlakovač pro citlivé nebo umělé nehty

věk
25-34

nehty
přírodní

SH jsem si koupila v drogérce, jelikož jsem spěchala a neuměla jsem najít nějaký levnější. No co, plácnu se přes kapsu (i když mi to u takových věcí není podobné, protože na takových věcech obyčejně šetřím). Nicméně jsem byla moc spokojená. Stačí opravdu jen trošičku odlakovače a perfektně nehty odlakuje. Ve finále jsem produktu spozřebovala tak málo, že mi vydrží asi věčnost, takže je v konečném důsledku levnější než jiné od.lakovače. Nehty se mi navíc netřepí. U odlakovače ani nic jiného neočekávám, proto 5 hvězd.

  • stačí jen kapička a perfektně odlakuje
  • nehty se mi netřepí
  • nic


věk
25-34

nehty
přírodní

Další recenze od 18.9.2015 11:39:11

Toto je opravdu výborný odlakovač, mnohem lepší než ten růžový od stejné značky. Sice obsahuje aceton, ale to mě nevadí, nikdy jsem s ním žádné problémy neměla. Pro mě je hlavní, že odlakovává opravdu dobře. Pokud na něj někde narazím klidně koupím znovu. Nehty ani okolní kůžičku nevysušuje nijak drastickým způsobem, ale vždy po lakování namažu ruce hydratačním krémem

  • dobře odlakovává
  • pro někoho aceton


věk
35-44

nehty
lámavé

Další recenze od 8.11.2013 12:30:27

Odlakovač jsem koupila nedávno, když neměli ten, který kupuji pravidelně. A musím řícr je opravdu skvělý. Lak z nehtů odstranil rychle a bez nejmenších problémů. Nezanechal vůbec žádné flíčky a zbytky laku. Perfektně vzal jedním tahem i hrubou vrstvu laku. Poměrně kvalitní za super cenu. Určitě koupím i příště. Doporučuji vyzkoušet.

  • dobře odstraní i vyšší vrstvu laku
  • žádnévěk
25-34

nehty
přírodní

Další recenze od 29.7.2012 14:49:36

Oblíbený odlakovač, jiný už ani nekupuji. Lak odstraňuje velmi snadno a rychle. Někomu by mohlo vadit, že obsahuje aceton, ale osobně nepozoruji, že by mi nehty vysušoval nebo nějak jinak poškozoval. Vyhovuje mi, že asi jako jediný z drogérkových odlakovačů se prodává ve větším balení, takže ho alespoň nemusím kupovat tak často.

  • rychlé odlakování
  • nevysušuje
  • nic


PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené