Co se týče fixování a udržení požadovaného tvaru vlasů, je to spíš takový průměr. Neurazí, ale ani nenadchne. Co mě ale nejvíc dostává, je jeho vůně. Naprosto dokonalá vůně, kterou jsem si zamilovala a myslím, že už se bez něj neobejdu, ať plní svou funkci jak chce. Vlasy neslepuje a jak jsem psala, je to průměr, který bych ale (i bez té božské vůně) úplně nezatracovala. Balení mi vyhovuje, je bez víčka, pracuje se s ním dobře.
Lak velmi dobře vlasy fixuje,dlouho vydrží a nevytváří mastný efekt,což je jeho velká výhoda pro běžné nošení. Řekla bych, že laky od taftu jsou celkově nejlepší z drogérie,nebo alespoň mě nejvíc vyhovují. Mám doma již několikáté balení a určitě bych si ho koupím znovu. Spousta mých kamarádek si tento lak taky chválí.
Můj nejoblíbenější lak na vlasy, kupuji si ho stále a dokola. Zrovna mám "čtyřku" - double volume, ultra silná fixace. Miluju jeho vůni, která se ale těžko popisuje, je taková "ovocně-sladká". Obsahuje kolagen, snadno se vyčesává a nezatěžuje. Chrání před UV paprsky. Obal má hezkou zelenou barvu. Snadno se aplikuje. Cena je příznivá.
Tak co se týče mě, tak mi tenhle lak od Taftu nepřijde zas tak špatný. Zatím mám zkušenosti s úrovněmi fixace 4 a 5 a musím říct, že když si nadzvednu vlasy a nastříkám od kořínků do poloviny vlasů (mám dlouhé vlasy do pasu) objem rozhodně vytváří a vydrží mi opravdu celý den. A vůni má taky bezva. Avšak, je fakt, že vlasy slepuje, zas tak dobře se nerozčesává a po vyčesání zanechává takový jakoby bílý poprašek a bílé částečky ve vlasech. Těžko říct, má své plusy i mínusy, ale svým způsobem s ním jsem spokojená.. :)
Já mám naopak docela dobrou zkušenost s tímto Taftem. Docela pěkně voní, když to nepřeženete s množstvím. Já jsem tedy s vytvořeným objemem byla docela spokojená, akorát se mi trochu hůř vyčesával ze začátku z vlasů, ale kančákem s tím nemám problém. Moc často nepoužívám laky, takže jsem vysušenou pokožku nezaznamenala, ale obecně každý lak přímo na pokožce hlavy vysušuje.