Kartáč naprosto splil má očekávání. Češe skvěle suché i mokré vlasy. Pro mě to bylo vždy utrpení než jsem si vlasy rozčesala. Určitě doporučuji všem s polodlouhými a dlouhými vlasy. Je pravda, že hůř by se s ním asi česaly vlasy husté, ale já je mám jemné takže je to bez problémů.
Skvělý kartáč na vlasy. Dobře se drží a práve díky způsobu držení celkem pohodlně rozčeše i problémové vlasy a vlasy při česání neelektrizují. Díky tomu, že je plastový, se dá použít i ve sprše např. na nanesení masky. Nevíhodou bezpochyby je, že při přenášení se snadno zohýbají štětinky a kartáč se tak znehodnocuje. Za tu cenu si mysím, že by k němu mohl být nějaký futrál, ale to by se pak výrobcům TT nevyplatila cestovní verze kartáče :).
Tak už i já jsem si ho musela pořídit. Odolávala jsem sice dlouho, ale 90% kladných komentářů mě přesvědčilo a tenhle zázrak jsem si zakoupila. A nelituju ani vteřinu, protože pro moje vlasy je to naprostá bomba. Vyzkoušela jsem spoustu hřebenů a kartáčů, ale nic nerozčeše moje vlasy jako TT. Používám ho při aplikování masky na mokré vlasy, následné učesání umytých vlhkých vlasů a denní pročesávání vlasů. Velmi dobře se mi drží a zatím mi ještě z ruky nevypadl, navíc oceňuji dobrou omývatelnost materiálu. Vlasy jsou po použití kartáče více hebké a takové lesklejší a narovnanější a celkově vypadají zdravěji. Už se mi neulamují konečky při česání a nedochází k žádnému trhání vlasů a chuchvalců, jako tomu bylo dříve. TT projede vlasy jako po másle. Už ho nedám z ruky a ještě si pořídím menšího brášku TT do kabelky:).
Já už nikdy nechci česat vlasy ničím jiným! K pozitivním recenzím jsem byla trochu skeptická, ale když jsem hřeben poprvé zkusila, bylo to úplně jiné česání. Hřeben netahá, netrhá vlasy a i když je mám super zacuchané, poradí si s tím, aniž by mi vytrhal půlku hlavy. Souhlasím, že na cestování není nic moc - proto jsem si koupila i menší cestovní verzi. Ta má, alespoň se mi to tak zdá, trochu tvrdší štětinky, česání není až tak příjemné jako u klasické verze, ale i tak je skvělý a funkci plní stejnou. Držení TT je hodně o zvyku, po nějakém třetím česání mi přestal padat z ruky a teď už se nezvládnu učesat hřebenem s rukojetí:)
Jsem s ním strašně spokojená. Ze začátku jsem byla hodně skeptická k platovému hřebenu, který si všichni tak chválili, ale vybrala jsem si ho na svátek a udělala jsem dobře. Perfektně a jemně učeše vlasy za mokra, ale taky mi uhladí mojeho ,,pudla´´ co mám na hlavě po fénování. Což nedokázal ani kančák. Doporučila jsem ho kamarádkám a většina si ho moc chválí taky! :-) Většina holek nadává na držení, ale já jsem moc spokojená i s jeho tvarem. Zbylé vlasy se lehce vytahují a nemusí se tak složitě čistit jako u ostatních.