Tangle Teezer kartáč na vlasy recenze a zkušenosti

Kartáče a hřebeny Tangle Teezer kartáč na vlasy
Kartáče a hřebeny Tangle Teezer kartáč na vlasy - obrázek 1
Kartáče a hřebeny Tangle Teezer kartáč na vlasy - obrázek 2
Kartáče a hřebeny Tangle Teezer kartáč na vlasy - obrázek 3
Tangle Teezer (3)
4.4 z 5 5 4.4 141
Celkem 141 recenzí


5 hvězd
80%
4 hvězdy
20%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
81 %

Recenze produktu
Tangle Teezer kartáč na vlasy

věk
35-44

Další recenze od 1.12.2012 23:45:08

Kartáč naprosto splil má očekávání. Češe skvěle suché i mokré vlasy. Pro mě to bylo vždy utrpení než jsem si vlasy rozčesala. Určitě doporučuji všem s polodlouhými a dlouhými vlasy. Je pravda, že hůř by se s ním asi česaly vlasy husté, ale já je mám jemné takže je to bez problémů.

  • češe bez tahání
  • rychle
  • vyšší cena


Další recenze od 5.10.2012 17:24:21

Tangle Teezer používám rok a půl a jsem s ním maximálně spokojená. Mám dlouhé vlasy, kartáčem se nedaly téměř rozčesat a hřeben je potrhal. S TT je česání bezproblémové,ať jsou suché nebo mokré! Je to úžasná věc. Je lehký,takže manipulace s ním je vhodná i pro holčičky s dlouhými vlásky.

  • Netrhá vlasy
  • žádné


věk
25-34

Další recenze od 22.7.2013 01:48:19

Tak už i já jsem si ho musela pořídit. Odolávala jsem sice dlouho, ale 90% kladných komentářů mě přesvědčilo a tenhle zázrak jsem si zakoupila. A nelituju ani vteřinu, protože pro moje vlasy je to naprostá bomba. Vyzkoušela jsem spoustu hřebenů a kartáčů, ale nic nerozčeše moje vlasy jako TT. Používám ho při aplikování masky na mokré vlasy, následné učesání umytých vlhkých vlasů a denní pročesávání vlasů. Velmi dobře se mi drží a zatím mi ještě z ruky nevypadl, navíc oceňuji dobrou omývatelnost materiálu. Vlasy jsou po použití kartáče více hebké a takové lesklejší a narovnanější a celkově vypadají zdravěji. Už se mi neulamují konečky při česání a nedochází k žádnému trhání vlasů a chuchvalců, jako tomu bylo dříve. TT projede vlasy jako po másle. Už ho nedám z ruky a ještě si pořídím menšího brášku TT do kabelky:).

  • netrhá vlasy
  • rozčeše jak suché i tak mokré vlasy
  • design
  • dobře se drží
  • masíruje vlasovou pokožku
  • lesklejší vlasy
  • cena
  • štětinky se začínají ohybat


věk
35-44

Další recenze od 3.12.2012 23:30:52

Už ho nikdy nedám z ruky! Z mými vlasy dokázal zázraky. Kdo by to od kusu plastu čekal, že? Koupila jsem ho z rozmaru a zvědavosti, ale rozhodně nelituji. Už jsi svou denní "vlasovou hygienu" bez něj nedovedu představit. Vlasy krásně rozčeše, jak za sucha, tak za mokra. Slibuje konec lámání vlasů a to u mě 100% splnil. Je lehounký a krásně se drží v ruce. Tedy tak je to u mě, vím, že hodně holek s tím mělo problém.

  • snadné rozčesávání
  • konec lámání vlasů
  • lehký
  • krásně padne do ruky
  • dobrý i na mokré vlasy
  • bytelný :)
  • za mě žádné


Další recenze od 9.11.2012 11:33:32

Když jsem si přečetla, jak zde na TT slečny pjejí ódy, tak jsem si ho musela hned pořídit (jako všechno). Ale za mě nic moc a pro mě zklamání - dokonce se žádnej zázrak nekonal. Docela zavidím těm co v TT nezůstane ani jeden vlas, já jich tam mám požehnaně.. :(

  • dobře se čistí
  • špatně se drží


 
strana 9 z 27
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené

Avon kartáč na vlasy

4 75% 3 recenze