Tento šampón jsem koupila z nouze v akci a jsem velice příjemně překvapená. Z mých vlasů udělal krásné, hebké a lesklé vlasy a to i bez kondicionéru a masky. Ta jeho vůně je více než úžasná. Používáme ho nyní celá rodina a nemůžeme si ho vynachválit.
Tento šampon není špatný, ale pro mě ani nic převratného. Vlasy po něm jsou sice pěkně lesklé a hlavně se mi dobře rozčesávají a s tím já mám často problémy. Takže to oceňuji, ale zdá se mi, že hned druhý den po umytí mám vlasy celkem dost mastné. Takže zatím si ho asi znovu nekoupím a budu zkoušet něco nového.
Tento šampon mě velmi zaujal, na to, že je to šampon z drogerie, si ho nemůžu vynachválit. Vlasy zanechává krásně lesklé, moc hezky voní a dobře pění, takže stačí malé množství k nanesení na pokožku. Kupuji ho už skoro rok, vyhovuje mi i velikost a množství, dlouho vydrží.
Skvělý šampón, po kterém mám vlasy krásně hladké a lesklé. Šampón mi neelektrizuje vlasy, jak tu bylo psáno (může být způsobeno hřebenem, fénováním apod.). Vlasy vypadají zdravěji, nejsou rozlétané. Po použití stejného kondicionéru a skvěle rozčesávají.
Tento šampon jsem používala dříve, ale dle mého názoru je vhodné ho střídat s jinými šampony. Zamilovala jsem si ho díky jeho vůni, která mi připomínala kadeřnictví. Vlasy byly hebké, lesklé, ale po dlouhodobějším používání mi vlasy začaly elektrizovat. Jako výhodu shledávám cena x balení. Časem si tento šampon nejspíš koupím znovu, ale vidím to na střídačku s jinými.