Yves Rocher sérum végétal vyhlazující čistící tonikum recenze a zkušenosti

Tonizace Yves Rocher sérum végétal vyhlazující čistící tonikum
Tonizace Yves Rocher sérum végétal vyhlazující čistící tonikum - obrázek 1
Yves Rocher (186)
2.6 z 5 5 2.6 3
Celkem 3 recenze


5 hvězd
0%
4 hvězdy
33%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
67%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
34 %

Recenze produktu
Yves Rocher sérum végétal vyhlazující čistící tonikum

věk
35-44


dehydratace
střední

Další recenze od 14.9.2017 09:54:16

Používám už druhé balení a s výrobkem jsem spokojená. Je pravda, že jsem od výrobku nečekala, žádné vyhlazení jemných vrásek (to by bylo super, kdyby to fungovalo! :)) , ale kvalitní dočištění s hydratací. A to u mě výrobek splňuje. Používám jej po odstranění makeupu, jen k hydrataci a dočištění. Cena je vyšší, ale mě sedí. Občas používám i v očním okolí.

  • příjemná konzistence a hydratace
  • cena by mohla být nižší


věk
35-44


dehydratace
střední

Další recenze od 18.3.2017 09:22:28

Podle výrobce je toto tonikum určeno k dokončení odlíčení pleti, k její hydrataci a projasnění. Také by mělo pomáhat v boji proti vráskám. Tonikum používám již asi měsíc a mohu zodpovědně napsat, že co se týče odlíčení, stejnou službu udělá obyčejná voda. Tonikum moc dobře neodličuje. Co se týče hydratace, tu bych hodnotila jako průměr - nijak extra nehydratuje, ale také vůbec nevysušuje, což se mi často u čistících vod a tonik stává. Tonikum je velmi šetrné, myslím, že bude vhodné i pro velmi citlivou pokožku. Naproti tomu projasnění pleti nebo redukci vrásek nepozoruji vůbec, vrásky mám zatím jen velmi jemné, a nedošlo k žádné změně. Obecně si myslím, že nákup tohoto produktu je úplně zbytečný, cena je vysoká a efekt v podstatě žádný. Vhodný snad jen pro osoby s velmi citlivou pletí, které potřebují opravdu jemné a nedráždivé přípravky.

  • velmi jemný a šetrný
  • špatně odličuje
  • cena
  • žádný přínos pro pleť (projasnění, redukce vrásek)
  • jen průměrná hydratacevěk
25-34

pleť
smíšená
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 26.2.2016 13:44:57

Tento výrobek byl dárek k mému oblíbenému časopisu, sama bych si jej nekoupila; uvedená cena je za 200 ml. Nejprve začnu balením - klasická tuba na tekuté přípravky od YR, jako pozitivum vidím to, že se vršek dá celý odšroubovat. Vůně je jemná, nedráždivá. Samotný přípravek mě nevyhovoval svou gelovou konzistencí, také mi nevyhovovalo, že se nemá aplikovat na oční okolí (jsem zvyklá při odličování a čištění pleti přetřít i oči a oční okolí). Při používání nedočistil pleť kompletně. Pro mě je tento výrobek nevyhovující, věnovala jsem jej dál. Navíc jeho cena je nehorázná.

  • nevím
  • předražený
  • nekvalitní čištění


PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené

Vichy Normaderm tonikum

2.3 32% 8 recenzí