arrow
profile_image
Eevita
od 5. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojka, chystám se na rekonstrukci koupelny v panelovém bytě, chtěla bych cihlové jádro, prostě to celé předělat - samozřejmě co nejkvalitněji a nejlevněji Kdo jste z Brna a okolí a máte s rekonstrukcí koupelny zkušenosti, chtěla bych vás požádat, na jakou firmu jste se obrátili - pokud jste byli spokojeni, pokud ne, tak se také zmiňte (aspoň se té firmě vyhnu). Také by mě zajímalo, jestli jste si zařízení - kachlíky, vanu, umyvadla, baterie atd. nakoupili sami třeba přes internet nebo někde ve velkoskladě a pak to firmě dodali nebo to celé zařizovala daná firma.

Budu ráda za rady a tipy, protože nemám žádné zkušenosti a chystám se na tuto předělávku zcela sama..každopádně se na to těším

arrow
profile_image
2broucci
od 14. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, zkušenosti dvě: poprvé rekonstrukce koupelny v RD od firmy Klona- full servis, všechno si můžeš prohlédnout u nich na prodejně- obklady, zařízení,..., všechno dodávají sami, byli jsme celkem spokojení, cenově bych řekla standard. Podruhé si naši nechávali předělávat jádro v paneláku, cena i s vyzděním se pohybovala tuším někde kolem 110 000( před dvěma lety), byla to malá firma, zařízení a obklady si naši vybírali buď v katalogu, nebo v Siku, Bauhausu,.., a pak to té firmě řekli, něco si i kupovali sami, spokojení myslím taky byli, ta stejná firma jim dělala i další úpravy v bytě jako obklady v kuchyni, zazdění a vybourání dvěří. Firma byla z Bystrce.

Hlavně se obloukem vyhni Koupelny pro Brno, nechali jsme si tam dělat dva návrhy, už nevím za kolik tisíc, trvalo to celou věčnost a pak mi chlapík poslal bíle! obloženou koupelnu (měla jsem vybranou červeno-bílou kombinaci a on to udělal prostě jen bíle, no, to nechápu za co vyhazovat peníze, to si umím představit a spočítat sama). Druhý návrh trval asi 3 týdny! A domluva celkově hrozná, místo toho, abysme spolu kreslili nějaký návrh do počítače, tak si jen napsal na papír co tam zhruba má být, týden to kreslil (šlo třeba jen o změnu listel) a furt nanovo. Po měsíci jsem už toho měla dost a poslala je do háje. A ty nesmysli co tam napráskali, darmo mluvit. Fakt se mi ten přístup za ty peníze nelíbil. Co naopak můžu doporučit, tak je Svět koupelen v Bauhausu, návrh zdarma na počkání a moc pěkné obklady. Práci hodnotit nemůžu, měli jsme vlastní obkladače, ale nebála bych se.

Ahoj holky, stavíme s přítelem dům a hledáme taky spolehlivou z Brna na koupelny a hledala jsem typy, nakonec jsem dostala od firmy radekbukvald.cz a zdá se to být bezproblémové, dělá i rekonstrukce bytových jader, budu se s nimi domlouvat, tak pak bych dala info.

arrow
profile_image
fenixka
od 18. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na 2broucci: Ahoj, byla ta firma z Bystrce prosím tato: http://www.novejadro.com/ Díky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené