Reaguji na bambela:
Ahoj, před nedávnem jsme také pořídili novou kuchyň i se skleněným obložením, vypadá to krásně. Jen si musíš dát pozor na kvalitu nabízeného skla. Když budeš chtít na skle ušetřit, může se klidně stát, že v místě varné plynové desky ti sklo popraská od tepla, proto vždy vybírej z kalených skel, pravda jsou dražší, ale vyplatí se to. Nám kuchyň vč. obložení dodávala firma woodpartner.cz, mrkni na ně. Vyrábějí z kvalitních materiálů a za rozumnou cenu.

arrow
profile_image
Villi
od 9. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, taky mam sklo v kuchyni,mam ho dva roky. Pozor na narazy mam dvě prasklinky na miste spoje,stačí přisunout hrnek a štípne se, jinak luxusní . Metr stál 800 a to jsem si vybrala dražší barvu. Doporučuji všem najděte si nejbližší sklářství v každém vetším mají výběr ze všech barev a cena je vždy nižší než v kuch.st. Všechny výřezy vám taky udělají zaplatila jsem se vším 5100kč délka kuch. je cca 5m.

arrow
profile_image
S_he
od 7. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na JanaD.:

Tak já osobně mám pracovní desku hodně světlou - Dekor bříza, zbytek linky je tmavě vínová lesklá Folie, takže je to takové kontrastní, obklady mám jakoby dekor kamene nebo cihliček a za varnou deskou mám bílé sklo a díky bohu, že jsem si ho dala jen za tu desku a ne místo obkladů jak jsem původně plánovala, čistit to je fakt o nervy Jinak buď ráda, že máš tmavou kuchyň, mě to příjde takový hezky útulný. Ja i přes to že mám kuchyň vínovou, tak díky té světlé desce mi to přijde takový trochu studený a určitě bych šla příště do tmavší

arrow
profile_image
Baruska123
od 7. 11. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Přesně jak píšete, známá si také dělala novou kuchyň a pouze za sklo zaplatila 15.000Kč....kuchyni má opravdu malou. Nevím, ale osobně bych popřemýšlela o jiné variantě ..

arrow
profile_image
Sona80
od 5. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nic jiného, než sklo bych nechtěla. Mám několik let, i na soklech v kuchyni a super. Je to čisté, žádné spáry - stačí vzít stěrku a stáhnout..
máme od:
http://www.abc.cz/firma/133302525248977590-sklenar stvi-pudil/

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené