arrow
profile_image
Giussy76
od 15. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,
prosím, nemáte zkušenost s reoperací původního implantátu? Potřebovala bych posunout pravý cca o 2 cm. výše. Mám 5 let po augmentaci 295 kubíků pod sval. Jiz od zacatku ten pravý byl níž ...dělá mi to předěl mezi impl. a mojí prsní žlázou.
Potřebovala bych někoho v Praze a kolik operce cca stojí?Moc děkuji za každou radu.

arrow
profile_image
Hanulikk
od 8. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Asi jak kde a jak moc to máš...tak se zkus informovat přímo na klinice,kde Ti to prováděli

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Giussy76: Já si myslím že to co máš výš tak by ti dali spíše níž než naopak,já mám o pul cm jedno níž.Poznala jsem to podle jizvy,kterou mám nad podprsní rýhou a když jsem o tom řekla primářce tak ona mě odpověděla že to je v pořádku,že se impl.správně rozevřel,ale to co mám výš se seklo a nekleslo tak jak mělo.Prý to jde upravit,a pokud by mě to hodně vadilo tak mě znovu rozřízne a udělá o dibec větší kapsu,ale samozdřejmě za nějaký poplatek.Výš si myslím že nejde impl.dát,už je na něj udělaná kapsa,jedině ji nějak zašít a zmenšit,těžko říct.
Mě to neva,těch pul cm není vidět na pohled,ale dva centimetry už je dost.

arrow
profile_image
Giussy76
od 15. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To Tamara 79

Děkuju moc za názor. U mně to vypadá tak, jakoby jsem měla dvojité prso . Mluvím jen o tom pravém prsu, levé je v pořádku. Pravý impl. je níže tam, kde je prsní rýha a jakoby na tom impl teprve navazuje moje prso.Tzn. když koupám od prsní rýhy tak je cca 2 cm implantát a pak najednou moje prso. Doktor mi říkal, že si mám impl. jako tlačit nahoru. Což teda fakt nepomohlo.Na klinice jsem byla, ale Doc. Puls už dělá jinde, ale ten chirurg co tam byl se mě ptal a proč jste to neurgovala? No neurgovala no. Já bych tu kapsu spíše potřebovala asi zmenšit. Kdyby dal to co mám výš, níže tak by mi to udělalao zase to dvojité prso. Já svá prsa neměla zase tak malá měla jsem B. A tak impl. musí navazovat na to co jsem měla. Omlouvám se, snad je to srozumitelné aspoň trošku . Chci se objednat k MUDr. Doležalovi, ten je prý super a třeba mi nějak poradí. Dala jsem za plastiku 70.000,- a na novou nemám. Ještě jsem měla komplikaci, že mi po opce levé prso krvácelo z té drenáže a museli mi dát další narkozu, znova otevřít a krvácení zastavit. Nikdy nemám nic jen tak...v pohodě

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Giussy76: Pochopila jsem to,určitě ti to někdo dá dopořádku.Jen škoda že nemužeš jít k tomu co ti to dělal.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené