arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Před necelými dvěma lety augmentace o 2 čísla, s výsledkem nejsem spokojená já ani doktor. Doporučena reoperace, ale mně se nechce být zase týdny "mimo provoz", navíc nejsem spokojena ani s velikostí a ráda bych s reopkou rovnou větší. Na to ale aktuálně nemám dost financí Poradíte ? Počkaly byste a šly rovnou na reopku s výměnou ? Ještě řeším, že bych raději zkusila někoho jiného... Moc děkuji za jakýkoli názor.

arrow
profile_image
deneb
od 10. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

..jestli chceš větší každopádně počkej!

arrow
Neprodává v Bazaru

Zaleží s čím nejsi ty ani doktor spokojeni.Musíš taky počítat s tim,že na nové,větší budeš mít až za třeba 5-10 let,vydržíš to.Jinak to řeš s tím, kdo to spackal.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Tami, díky. To co se mně ani doktorce nelíbí je primárně vizuál. Byla jsem s ní moc spokojená a nevím k čemu přesně došlo. Jen když koukneš na fotky ( primárně na tu poslední) v galerce, uvidíš sama. jsou prostě nepovedený, musela mi "vytvořit" podprsní rýhu, prsa ale příliuiš klesla a dokonce mi již,dle mého, začíná slušný double bubble Byla jsem tu kdysi jako Vidia ( ale email pod kterým jsem se na seznamu registrovala jsem si omylem blokla a už se nemohla přihlásit ), možná si pamatuješ. Počítám, že na nový budu mít za cca dva roky. Sono je zatím v pořádku, ale ta vizuální stránka mě prostě fakt neba..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Aven: Ahoj Aven Tým vizuálom, ktorý sa tebe a doktorke nepáči myslíš len estetický problém? Dobre skrátim to bez osobných vyjadrení... Čím menej zásahov do prsníkov, tým lepšie, a teda určite počkať až na ďaľšie zväčšovanie. Sama cítiš, že zväčšovanie je nutné, aby ti prsia vytvorili krajší hrudník, takže to vnímaš správne. Či ísť aj na iné konzultácie k iným plastickým chirurgom? Rozhodne áno. Čím viac názorov od odlišných odborníkov, tým reálnejší pohľad na vec a na svoje možnosti. Počúvaj pozorne a daj aj na svoj pocit, ten totiž nikdy nesklame a podľa toho sa potom rozhodni... Držím palce

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, po delším čase se hlásím se zpětnou vazbou. Na nezávislou konzultaci jsem se nakonec rozhodla jít k Doležalovi... působí na mě i přes všechna mediální Haló opravdu profesionálně a nad věcí. Jeho vyjádření znělo zcela jasně: Pokleslé implantáty řešit s operatérem, který augmentaci proedl, resp. s paní doktorkou, která mě před dvěma lety operovala. S tím, že bych, dle něj, neměla nic hradit. Ke zvětšení mi řekl, že má stejný názor jako ona. že by v žádném případě nedoporučoval jít do větších. A že na to mám vždycky čas, třeba po 5/10 letech.. ale že si myslí, že je to zbytečné. Zvlášť v souvislosti s mým už tak dost širokým hrudníkem. Vlastně její práci pochválil s tím, že podel jizev to vypadá na povolené stehy ( měla jsem s hojením dost problém ) a že se to v určité fázi ještě mohlo podchytit a pořádně znovu prošít. No nic, půjdu tedy zpět a uvidím jak to dopadne

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené