arrow
profile_image
patricie0000
od 6. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ráda bych se zeptala jestli někdo máte zkušenost nebo o někom víte, že by měl vložený implantát prsním dvorcem a řez by byl částečně i do prsa (z důvodu malých bradavek). Dr. Víšek mi řekl, že potřebuje větší otvor než mám bradavky...aspoň 4-5cm a nestačila by mu půlka obvodu bradavky, musel by říznout ještě kousek vedle bradavky. Zvažuju tedy podprsní rýhu, ale bojím se, že to tam bude víc vidět než u bradavky. Poraďte, prosím.

patricie0000
Jedna kocena tady byla, co ji to zasahlo trosku i do prsa, ale uz sem nechodi. Ja byt tebou, tak bych do toho nesla, abych mela cast jizvy primo uprostred prsu, v podprsni ryze se to pekne schova. Koukni do me galerky, ve stoje to nejde videt vubec a az se prsika trosku provesi, tak to nejde videt ani v leze. Ja chtela taky puvodne bradavkou, ale mela jsem je male, tak jsem musela takhle, ale ted jsem rada, jelikoz ted jdu na vetsi a kdybych mela tenkrat dvorcem, tak ted bych musela mit dalsi jizvu v ryze. Myslim, ze pokud je to presne kolem bradavky, tak je tenhle pristup nejnenapadnejsi, ale kdyby ti to melo presahovat, tak je nenapadnejsi ryha

arrow
profile_image
Marianne
od 29. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám také příliš malé bradavky a budu mít řez v podprsní rýze (i když nechápu, kde ji doktor chce hledat, když mám tak něco mezi nic a čtvrtkami ). Když jsem byla na konzultaci, tak mi doktor řekl, že kdyby to dal bradavkou, tak by tam ten implantát musel rvát a mohlo by se roztrhnout okolí a řezat mimo bradavku v okolí nechce, protože je to vidět. Asi bych také nechtěla mít jizvu mimo bradavku, to je docela nápadné, v porovnání s podprsní rýhou...

arrow
profile_image
patricie0000
od 6. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Díky holky za příspěvky pořád zvažuju ten řez. Říkám si, že 4-5mm bude vidět méně nez 4-5cm pod prsama, který mi tu jizvu nezakryjou.

arrow
profile_image
patricie0000
od 6. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kdy máš plánovanou operaci Marianne a ke komu jdeš? Máš už rozmyšlené ml a profil? Ke komu jdeš? Já jdu asi k Víškovi, jsem rozhodnutá na 99 procent a chci 400ml. Koukám, že jsi vysoká skoro jak já, ale o hodně hubenější. Já mám 176cm (dřívě jsem měla 178cm, asi jsem se nějak zmenšila) a 60kg. Uvažuju o středním profilu, ale Dr. mi navrhnul spíš ten nízký, aby to prý nebylo moc. Tak nevím. Chci mít hezká, plná prsa i do výstřihu a s nízkým profilem si nemyslím, že by to bylo dle mých představ, ale zase nechci velký boule.

arrow
Neprodává v Bazaru

moje známá to taky od Víška měla a je to dost vidět i po letech mě Víšek prsa zmršil a opravoval mi je nedávno Kment - více jsem psala u tématu prasklý implantát.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené