Dámy, máte někdo zkušenosti s jedním či druhým chirurgem? Chci na operaci nosu v kombinaci s horními víčky.

Byla jsem to konzultovat s dr Vaškem a předtím Vřeským - Vřeský chtěl nos kompletně rozlámat a začít nanovo - což jsem nakonec usoudila je zbytečně příliš. Dr Vašek mi hned poté, co jsem mu sdělila, že chci na nos k Vřeskému (šla jsem konzultovat jen víčka v tu dobu) řekl k tomu své.

Například zvolil by nos jen mírně zbrousit aby nebyl kořen užší než už je, a špičku nepatrně upravit, aby byla jemnější. Což je přesně to, co bych ráda a on to viděl aniž bych cokoliv řekla.

Avšak, u Duškové jsem četla, že přerušuje sval, který má za následek ohýbání nosu při smíchu - což se u mně děje. Což mi Vašek okomentoval, že mi to udělat může, ale časem se se sval zahojí a funkce se obnoví (nebo něco v tom smyslu, už je to nějakou dobu).

K Duškové jsem se zatím ještě nedostala, asi všichni víme, že je těžké k ní najít termín na konzultaci, natož pak operaci. Dr Vašek si mne získal, ALE! Tak jako mnoho doktorů jako Doležal, Měšťák, má falešné kladné recenze, a tak mám obavy, aby to co mi řekl, uměl převést do praxe. Proto prosím, žádné fake hodnocení a komentáře, já to stejně poznám

K nikomu jinému nechci, nechci Doležala, Kufu ani podobné doktory - děkuji.

Myslím, že konzultace u Duškové mi řekne své, co mne trošku (zatím) odrazuje u Duškové, je o dost vyšší cena, která je ale na druhou stranu lepší než reopka. Dále taky se obávám, že mi nos rozláme a můj už tak úzký nos udělá ještě užší a bambule tak bude výraznější. U Vaška je to pak nedostatek kvalitních recenzí na rhinoplastiku. To, jaké používají materiály, že mne rovnou informoval o možnosti řešení v případě zjizvení, velmi důkladné vysvětlení nad rámec konzultace a fakt, že mi doporučil další konzultace a netlačil na objednání, mne láká k doktoru Vaškovi.

Takže, najde se někdo? Předem mockrát děkuji!

arrow
Neprodává v Bazaru

nevím kdo říkal že na termín k Duškové se čeká dlouho podle mě to není pravda. Mimochodem stačí jim tam do ghc zavolat a hned Vám řeknou kdy mají nejbližší termín . Jinak co se Duškové týče nikdo není neomylný a i u ní se řeší reopky...Záleží pak na tom u koho se řeší jak závažné reopky a u koho jen drobné opravy které se dají třeba udělat i v lokále atd atd. Takže zkrátka a jasně nikdo Vám nikde nezaručí že se Váš nos povede hned na poprvé . Většinou co tak kolem sebe vidím a i z vlastní zkušenosti tak mohu říct že reopce se nevyhnete zhruba ze 70 % Sval který táhne nos dolů byl u mě při reopce taky přerušen(Dušková) . Nikde jsem se nedočetla že by se sval měl časem obnovit. Pokud je to pravda tak i tato procedura se prý dá udělat v lokále takže se nejedná o nic složitého ... a ano cena u Duškové je vysoká ale pokud si porozumíte v tom co lze udělat a co si přejete tak pak si myslím že cena by měla být až druhotná záležitost

Reaguji na Alex81: Já teda volala na termín někdy před létem kdy jsem teda mohla v jedno specifické období a neměli nic volného. Jinak já teda ten sval nikde nečetla, to mi bylo sděleno doktorem, jinak by mne to nenapadlo. Já reopku opravdu nechci, mám nos hezký, chci jej jen trošilinku upravit, takže se snažím najít někoho šetrného. Napíšu jak budu po konzultaci, a mimochodem tvůj nos je asbolutně úžasný! Nos i vlasy!

arrow
profile_image
naethira
od 12. 1. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Přítelkyně byla u doktora Vaška a je moc spokojená.

Byla ve Formeclinic na 3 různých zákrocích a vždy vše v pořádku.

https://m.youtube.com/watch?v=0sn-XWhKlos

Cituji naethira: naethira

Přesně kvůli takovýmto fejkovým recenzím mám tendence hledat jiného doktora než je Jan Vašek...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené