arrow
profile_image
Erika17
od 3. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj. Nedávno jsem byla na výtěru kvůli výtoku. Tam byl nalezen, myslím že streptokok a ještě jedna bakterie, která je přenášená pohlavně (pokud by někdo třeba věděl, o jakou se může jednat, když byla zjištěna z výtěru, budu vděčná. Sice mi doktorka řekla jak se to jmenuje, ale opravdu jsem si to nezapamatovala.) Dostala jsem antibiotika na 3 dny i pro přítele + ještě globule. Problém ale je, že přítel má nemocné srdce a bere na to léky a bojí se bez svého doktora ty antibiotika brát, ale chápe situaci a slíbil, že to ještě pořeší (přece jenom i do budoucna hlavně kvůli sobě). Ale teď asi ta hlavní část: doktorce jsem řekla, že nevím, jak se to mohlo stát, když jsme vždy měli kondom. Ona mi řekla, že se to mohlo přenést třeba jen dotykem. A tak se chci zeptat, když nasadíme kondom hned při předehře a budeme se snažit zamezit jakémukoliv dotyku bez kondomu, myslíte, že pak není šance k přenesení? Už jen proto, že pokud by ty atb bral, nebudu vědět, jestli byly dostatečné a zabraly. Oba jsme ještě celkem mladí, proto je to pro nás trošku těžší řešit.

Zeptej se ještě jednou doktorky co to přesně je. Tipovala bych chlamydie - známou tím nakazil přítel, který měl jiný vztah bokem. Některé druhy toho se šíří i kapénkově (jako chřipka apod), takže zamezit nákaze je asi nemožné.
Každopádně si zjisti co to vůbec přesně máš. Pak můžeš googlovat jak o život...

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji mroskvicka: když budete oba zároveň brát atb, tak snad nemusíte nějaké riziko přenosu řešit, ne?

To jednak a vzhledem, že má slečna globule k zavádění, tak nesmí mít vůbec sex.

A jak tomu zabránit? Nijak, pokud se to šíří i dotykem. Leda se zavřít do bubliny a žít jako bubliňák. Bohužel jinak to asi nepůjde. Ale pokud se přeléčíte oba a budete nějakou dobu dodržovat sexuální půst, tak je riziko minimální.

Cituji Erika17: pokud by někdo třeba věděl, o jakou se může jednat, když byla zjištěna z výtěru, budu vděčná

No tak tohle ti asi neřekne nikdo jiný, než lékař, který ti výtěr dělal, to je snad jasný

arrow
profile_image
Emma_Belle
od 27. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

no já toto řešila při herpesu - po dobu léčení v žádném případě nemít styk a pokud ti doktor po dobrání léků řekne, že můžete, ta alespoň nějakou dobu používat ochranu.
Btw pošli přítele v každém případě přeléčit(nebo ať se domluví se svým lékařem).

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené