arrow
profile_image
Sati
od 9. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Diczinka:

Víš, to se vůbec nedá srovnat, naše situace s tou tvou...dostala jsi nespočet názorů a rad na tvůj vztah a život, ale pokud si sama v tom neuděláš pořádek, budeš se pořád trápit.

arrow
profile_image
Sati
od 9. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na nonysek:
Taky jsem přelouskala celou diskuze, všechny stránky, dost poučitelné
Jinak já moc velkým okruhem přátel neoplývám, takže večery trávím doma, ale dneska jdu zase po dlouhé době, ha.

A inspiruji se, a taky napíšu seznam důvodů k radosti, protože ten pesimismus, ten hodlám odbourat, nestojí za to.

Reaguji na Sati: Ale to není jen o Vašem názoru,je to především o faktu,že to tak jel. Prostě chlapy jsou takový. Když neterorizují tak podvádějí. Prostě jinak to nebude.

arrow
profile_image
katula
od 23. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Diczinka: Prostě chlapy jsou takový. Když neterorizují tak podvádějí. Prostě jinak to nebude.

Ale je to i jinak a jsou i jiní chlapi.
Máš úplně pokřivenou představu o mužích. Myslíš, že po světě chodí jen ti, co terorizují a ti, co podvádějí? Je to samozřejmě blbost..a vlastně je mi tě líto, že to takhle vidíš, protože pak musíš být hodně nešťastná.
Ty bys měla v prvé řadě vyřešit svůj vztah-nevztah s manželem. A hlavně... pominout prachy, co ti tak "brání" odejít...ty tě šťastnou neudělají.

arrow
profile_image
Sati
od 9. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Diczinka: Ale to není jen o Vašem názoru,je to především o faktu,že to tak je

Zakládáš témata, chceš názory a taky je dostaneš a věř, že ty názory jsou ze zkušeností, které zažily ostatní, nebo se podobným situacím přiblížily.
Jsi opravdu zaslepená.

Cituji Diczinka: Když neterorizují tak podvádějí. Prostě jinak to nebude.

Souhlasím s katulou, máš úplně pokřivenou představu, a pokud jsi o tom přesvědčená, nedivím se, že trpíš to, co trpíš, protože si neumíš představit, že by to bylo někde lepší.

Cituji katula: Ale je to i jinak a jsou i jiní chlapi.
Máš úplně pokřivenou představu o mužích. Myslíš, že po světě chodí jen ti, co terorizují a ti, co podvádějí? Je to samozřejmě blbost..a vlastně je mi tě líto, že to takhle vidíš, protože pak musíš být hodně nešťastná.
Ty bys měla v prvé řadě vyřešit svůj vztah-nevztah s manželem. A hlavně... pominout prachy, co ti tak "brání" odejít...ty tě šťastnou neudělají.

Ale já tomu prostě nevěřím.Upřímně,řeknu Ti,že nemám jedinou kamarádku,která má spokojený vztah.Buď na ní dotyčnej ******** jí podvádí atd. A já nejsem nešťastná,jeho chování mi oteveřelo oči. Prostě jsem si jen na tu udělala jiný názor. Líto mě Ti nemusí být,já si alespoň už nic neslibuji. Lepší než být zklamaná znovu a znovu.

Reaguji na katula: Reaguji na Sati: Souhlasím s Váma holky. Ne všichni chlapi jsou sukničkáři, kteří nevědí na kterou vlézt dřív(pardon za ten výraz), nebo nesebevědomí blbečkové, kteří mají potřebu si zvyšovat sebevědomí ponižováním, nebo týráním ženy.
Reaguji na Diczinka:
Máš absolutně neobjektivní, zkreslený názor. Ale to celkem chápu, když jsi vlastně ani jinýho partnera neměla. Jenže on už Tě bohužel dohnal do stadia, kdy Ty vidíš kolem sebe jen to špatné a sama sebe utvrzuješ v tom, proč s ním zůstat. A hledáš neustálé výmluvy, proč s ním zůstat. Moc bych Ti přála, aby jsi našla sílu odejít. ovšem už si taky pomalu začínám myslet, to co ostatní-jsi s ním hlavně kvůli penězům, sem si přijdeš postěžovat, dostaneš desítky rad a názorů(stejných), napíší Ti holky svoje zkušenosti a příběhy a ty nic.
Je to těžký, já tím prošla, takže vím, o čem mluvím. Jenže když budeš jen sedět doma na zadku, tak to nevyřešíš, žádné peníze světa, Ti nepřinesou úlevu. Dokážeš si vůbec uvědomit, že jeho chování k tobě bude ještě horší, bude se stupňovat, až přejde i fyzickému napadení(ke kterému už došlo). Raději zahodíš mládí a svůj život pro pitomce, který ti ubližuje? Nechápu! Ikdybych měla bydlet na zaplivané ubytovně a jíst ze začátku jen konzervy, tak bych odešla, ta svoboda by mi za to stála.Nechápu, na co čekáš? Že se změní, že ho změníš Ty? Změní se to akorát k horšímu. Ale dělej jak myslíš. Protože nejvíc ubližuješ sama sobě. Hodně štěstí.

Reaguji na Sati: Nikde to není lepší.Maximálně je to jiný,ale ve finále stejný.Prostě první měsíce krásný,ale pak to stojí za h.... přiznejme si to.... to je podle mě to podstatný,přiznat si to...já už jsem to dokázala...

Cituji Diczinka: Ale já tomu prostě nevěřím.Upřímně,řeknu Ti,že nemám jedinou kamarádku,která má spokojený vztah.Buď na ní dotyčnej ******** jí podvádí atd. A já nejsem nešťastná,jeho chování mi oteveřelo oči. Prostě jsem si jen na tu udělala jiný názor. Líto mě Ti nemusí být,já si alespoň už nic neslibuji. Lepší než být zklamaná znovu a znovu.

Hm, vzhledem k tomu, že jsi psala, že jsou to hlavně jeho kamarádi a jejich partnerky, tak mě ani neudivuje, že je podvádějí-Tvůj manžel se zřejmě bude stýkat se sobě rovnýma. Nechci Tě urážet, ani se do Tebe navážet. Jen prostě nerozumím tomu, na co čekáš?!
A mimochodem, já mám kolem sebe vztahy který fungují naprosto normolně, bez ponižování, podvádění, bití......I já takový vztah mám, už dlouho.

Reaguji na aksile2aksile: Ale já s ním nechci být. To jsi špatně pochopila.Opravdu dělám vše proto,abych odešla. Já teď momentálně říkám,že žádnýho chlapa ale k sobě už nechci. Chci se bavit a neřešit nějakýho dalšího idiota. Prostě jsou to bezmozci. Tak to vidím já a kdyby si to uvědomili i jiné holky,nebyly by tak naivní a nedopadlo by to tak,že si z nich jejich miláček dělá dobrý den. Ze mě si ho taky dělal. Aleto už má bohužel smůlu.Já jen chci říct,že už NIKDY nechci vážný vztah!!

Cituji aksile2aksile: I já takový vztah mám, už dlouho.

A teď zase neber špatně ty mě,ale opravdu jsi si tak jistá?!

Cituji Diczinka: Reaguji na Sati: Nikde to není lepší.Maximálně je to jiný,ale ve finále stejný.Prostě první měsíce krásný,ale pak to stojí za h.... přiznejme si to.... to je podle mě to podstatný,přiznat si to...já už jsem to dokázala...

Zlato, jediný, co jsi dokázala je rezignovat a v podstatě přijmout svůj úděl po jeho boku. Dokázal Tě tak zblbnout, že věříš, že jinde se mít líp nebudeš, a proto s ním zůstaneš, protože to není zase tak zlý.
Měla by jsi podle mýho vyhledat odbornou pomoc, napřed musíš přestat ubližovat sama sobě, aby jsi byla schopná ukončit to, jak ubližuje on Tobě.

Cituji Diczinka: A teď zase neber špatně ty mě,ale opravdu jsi si tak jistá?!

Neber mě za naivní, mám ledacos za sebou, i můj partner má ledacos za sebou. Ano jsem si jistá, tím jak to mezi náma ve vztahu je. Máme svoje pravidla a svoje zásady. A já vím, co mohu od svého partnera očekávat. Vím, že se to špatně vysvětluje, nemusíš mi to věřit, a zřejmě ani neuvěříš, ale já opravdu vím, že náš vztah je v pořádku. Netvrdím, že se nemůže nic stát a pokazit, jeneže jsme si s partnerem prošli mnoha situacema, které nás vyzkoušeli a vztah obohatili a upevnili. A co Ti můžu říct na 99% je to, že by mě partner nikdy neuhodil a neponižoval. A za sebe Ti můžu říct na 100%, že pokud by se něco takového stalo, tak okamžitě odcházím.

Cituji aksile2aksile: A co Ti můžu říct na 99% je to, že by mě partner nikdy neuhodil a neponižoval. A za sebe Ti můžu říct na 100%, že pokud by se něco takového stalo, tak okamžitě odcházím.

Zřejmě proto,že není zamindrákovanej.... pokud máš opravdu takové štěstí,pak gratuluji. Nemůže se na mě ale nikdo zlobit,že je házím do stejného pytle. Nikde ve svém okolí nevidím spokojený vztah. A to že mi tady holky řeknou anonymně,jak sou šťastné,to nemohu brát za seriózní.

Reaguji na Diczinka: Ne, nemám zamindrákovaného chlapa, čímž samozřejmě netvrdím, že je bez chyb, i já mám svoje chyby. Ale prostě spolu žijeme tak, že ani jeden tomu druhému neubližujeme. I my máme své problémy, pohádáme se, někdy spolu nemluvíme(jsme oba dost tvrdohlaví) ale neubližujeme si, fyzicky ani psychicky. A co je nejdůležitější, tak se stále milujeme-jo není to už takový výbuch jako na začátku, ale ten vztah se upevnil, ustálil, jsme spolu, protože se máme rádi, věříme si a je nám spolu dobře.
A nemyslím si, že takových párů je málo. Každopádně Tobě moc přeju, aby jsi byla schopná to skončit! A časem si našla fajn chlapa, který by Tě přesvědčil, že ne všichni jsou hajzlíci.
A jen tak mimochodem, znám mnohem víc nevěrných žen, které se ke svým partnerům zachovaly velmi hnusně.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené